PRO-WOMEN Odyssey

Poradenství

Základní info

Jedinečný vzdělávací koncept PRO-WOMEN ODYSSEYTM je určený Vám - aktivním, podnikavým, motivovaným ženám, které chtějí na své cestě k rozvoji v pracovním, ale i osobním životě nabrat čerstvý vítr do plachet. Právě nyní je správný čas udělat něco pro sebe!
PRO-WOMEN ODYSSEYTM Vám díky komplexnímu systému produktů nabízí jedinečnou příležitost zdokonalit se a „vyrůst" v odborných, manažerských i osobních kompetencích a dovednostech.

KONZULTAČNÍ SLUŽBY
Nabízíme Vám profesionální asistenci v široké škále pracovních i osobních témat - naše konzultační služby Vám pomohou plně rozvinout svůj potenciál. Naším cílem je pomoci Vám dosáhnout těch Vašich. Konzultace probíhají vždy individuálně v délce 1 - 2 hodiny. Konzultace označené hvězdičkou je také možné realizovat formou celodenního skupinového kurzu (6-10 účastníků).

 • Life Coaching
 • Business Coaching
 • Kariérní poradenství *
 • Psychologické poradenství
 • Sebepoznání & seberozvoj *
 • Osobní image
 • Nutriční poradenství
 • Finanční poradenství
 • Podnikatelské poradenství
 • HR poradenství
 • Konzultace vzdělávacích projektů dotovaných EU

Konzultace označené hvězdičkou je také možné realizovat formou celodenního skupinového kurzu.
První hodinu konzultací označených logem  je možné absolvovat zdarma v rámci projektu PROFI ŽENA, po splnění podmínky účasti na 3 kurzech.

Life Coaching
Váš pracovní úspěch nemusí být vykoupen zdravím, napjatými vztahy v rodině či nemožností užívat si života. V současné době jsou na člověka kladeny stále vyšší nároky a držet krok s trendy je někdy velmi obtížné. Life coaching se zabývá hledáním cest k co nejlepšímu vyvážení pracovních povinnosti a osobního života. Pomůžeme Vám najít ztracenou energii či zbavit se zlozvyků. Doporučíme Vám vhodné aktivity pro fyzickou i duševní kondici. Najdeme spolu nástroje pro péči o Vaši životní rovnováhu.

Business Coaching
Disponujete většinou znalostí a dovedností potřebných pro úspěch ve Vaší práci, ale hledáte způsob, jak dále zvyšovat svou efektivitu a produktivitu? Potýkáte se jakožto žena ve vedoucí pozici ve firmě s genderovými stereotypy? Cílem business coachingu je hlubší sebepoznání a rozvoj vlastního talentu, intuice a emoční inteligence tak, aby Vám tyto vlastnosti a schopnosti přinášely úspěch v manažerské praxi a ve světě podnikání. Buďte lídrem v pravém slova smyslu, motivujte nejen své podřízené, ale i sebe. Zlepšete komunikaci, uvědomte si své reflexivní vzorce chování a rozšiřte si rejstřík tak, abyste vždy mohli jednat co nejefektivněji. Pomůžeme Vám zvládat stresové a konfliktní situace a ukážeme Vám jak bojovat se syndromem vyhoření. Společně rozvineme Váš potenciál - možná i za hranice toho, co jste považovali za možné!

Kariérní poradenství
Hledáte nové příležitosti na trhu práce? Cítíte potřebu změnit kariéru v rámci stávajícího zaměstnání? Hodláte opustit „svůj" obor a nevíte, kde a jak začít? Detailně naplánujeme Vaše budoucí kariérní kroky v závislosti na momentálním stavu na trhu práce. Poskytneme Vám psychosociální podporu při ztrátě zaměstnání. Pomůžeme Vám se připravit na výběrová řízení, poradíme Vám s životopisem a motivačním dopisem. Společně otevřeme dveře ke kariéře, kterou opravdu chcete.

Psychologické poradenství
Chcete být šťastná, spokojená, sebevědomá, a tedy i úspěšná? Potřebujete se zbavit pocitu osamělosti a vyčerpání? Zvládat obtížné životní i pracovní situace? Vyřešit vztahové problémy? Pomůžeme Vám vypořádat se s těžkostmi, které Vás potkaly. Nabízíme bezpečný prostor, čas a potřebnou podporu pro všechny, kteří mají odvahu se zastavit a hledat svou vlastní cestu. Podpoříme Vás a pomůžeme Vám najít vnitřní sílu a učinit správná rozhodnutí. Konzultace probíhají v příjemné, uvolněné atmosféře, vždy individuálně v čase, který si sama zvolíte.

Sebepoznání / seberozvoj
Objevte svůj talent a schopnosti v plné síle a naučte se jich efektivně využívat k dosahování svých cílů. Začněte využívat své rezervy a růst směrem, který je pro Vás tím pravým. Představíme Vám užitečné typologie osobnosti a jejich využití pro vlastní rozvoj i komunikaci s druhými a vedení lidí. Pomůžeme Vám porozumět Vašim silným i slabým stránkám, zjistit, co Vás drží zpátky a co Vás naopak žene vpřed. Sestavíme strukturovaný rozvojový plán a doporučíme vhodné nástroje. S námi probudíte svůj talent.

Osobní image
Stojíte často před šatníkem a nevíte, které oblečení zvolit na večírek, firemní akci či pracovní schůzku? Tápete při výběru barev šatů, doplňků i obuvi? Máte za to, že make-up či sukně nad kolena patří mladším? V tom případě Vám nabízíme pomocnou ruku přední české návrhářky Išky Fišárkové, trojnásobné držitelky nejvyššího možného ocenění v módní branži - Výtvarník roku. Pomůžeme Vám najít vlastní, osobní styl a to v souladu s image Vaší firmy. Ukážeme Vám Vaše přednosti a způsoby jejich využití v neverbální komunikaci. Zjistíte vše o správném vzhledu, líčení i trendech a zvýšíte si profesionalitu vzhledu i osobní sebevědomí.

Nutriční poradenství
Nedaří se Vám zhubnout? Nebo už se Vám zhubnout podařilo a teď byste si svou váhu rády udržely? Nebo chcete začít jíst kvalitněji a podpořit tím své celkové zdraví a kondici? Chcete se zkrátka cítit lépe? Pak využijte služeb nutričního poradce. Společně si popovídáme o Vašem zdravotním stavu, stravovacích návycích, kondici a celkovém životním stylu. Na základě těchto informací pro vás sestavíme individuální stravovací program. Samozřejmostí je i doporučení vhodné pohybové aktivity.

Finanční poradenství

Lidé se často mylně domnívají, že finanční poradenství je služba, kterou využívají pouze osoby s vysokými příjmy. Anebo že se jedná pouze o prodejní trik, jak „udat" některý z bankovních produktů. U nás tomu tak není. Náš odborný finanční poradce zhodnotí Vaši situaci, navrhne vhodné řešení a pomůže Vám učinit moudrá finanční rozhodnutí. Poradí kdy a jak nejlépe pořídit auto na leasing, postavit dům či zrekonstruovat byt, vyřídit pojištění, podat daňové přiznání nebo investovat - a to tak, aby všechny Vaše kroky směřovaly k finanční nezávislosti, a aby Vaše rozhodnutí bylo vždy efektivní.

Podnikatelské poradenství
Cítíte, že Váš podnik potřebuje oživit? Začínáte podnikat a nevíte, co je vhodné právě pro Váš business? Chcete pomoci s podnikatelským plánem či novou obchodní strategií? Hledáte radu při sestavování marketingového plánu? Trápí Vás efektivita řízení Vašeho podniku? Domluvte si konzultaci zacílenou přímo na Vaše otázky a my Vám pomůžeme zefektivnit stávající strategii, či vybudovat novou.

HR poradenství

Lidský kapitál je hnací silou celého podniku, lidé tvoří firmu. Proto je nezbytné nastavit HR procesy tak, abyste je mohli rozvíjet, a tím také rozvíjeli celý podnik. Pomůžeme Vám v otázkách výběru, hodnocení, motivace a efektivního odměňování zaměstnanců, nastavení vzdělávacího systému, pracovněprávní problematiky, aj.

Konzultace vzdělávacích projektů dotovaných EU
Rozhodli jste se využít široké možnosti financování vzdělávacích projektů z fondů Evropské unie? Nevíte, do jakého programu Váš projekt spadá, a co všechno obnáší zpracování žádosti? Pomůžeme Vám se zorientovat v operačních programech a aktuálně připravovaných výzvách k podání projektových žádostí. Podělíme se o vlastní zkušenosti a poradíme jak nejlépe využít možností konzultací s administrátory dotačních programů. Nasměrujeme Vás tak, aby šance na úspěch Vašeho projektu byly co největší.

 

PRO-WOMEN Odyssey

Vybraný termín:

Cena

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.