Projekty vzdělávání

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    2318850

Popis kurzu na míru Projekty vzdělávání

Poradenství pro kontinuální rozvoj lidských zdrojů poskytuje podle potřeb klientské organizace ve spolupráci s jejím personálním útvarem komplexní služby od dodávek speciálních nástrojů na klíč, přes metodickou podporu při tvorbě systémů vzdělávání a hodnocení pracovníků až po možnost kompletní externí dodávky personálního řízení.

Podrobný projekt vzdělávacího programu je součástí každé zakázky na vzdělání. Obvykle vychází z výsledků analýzy vzdělávacích potřeb. Předpokládáme rovněž návaznost na kompetenční model, pokud ho má zadavatel pro dotyčné pracovní pozice vypracován.

Samostatnou poradenskou zakázkou může být vypracování návrhu komplexního systému kontinuálního vzdělávání pracovníků na základě analýzy vzdělávacích potřeb.

Všechny projekty jsou navrhovány tak, aby s rozumným vynaložením časových a finančních zdrojů přinesly co nejvyšší efekt, který se projeví na celkovém výkonu organizace.

 

Z oboru rozvoje firmy Almakon si dále můžete vybrat:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace