Posouzení psychické způsobilosti k výkonu profese

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    2318851

Popis kurzu na míru Posouzení psychické způsobilosti k výkonu profese

Pracovníci jsou posuzováni vzhledem k nárokům vyplývajícím z daného funkčního zařazení (např. v rámci výběrového nebo konkursního řízení, při výběru do vedoucí funkce, a pod.), nebo nárokům vyplývajícím z dané profese (např. řidič, obsluha náročných strojů a zařízení, pracovníci kontroly procesů a pod.) dle specifických požadavků nebo kompetenčního modelu zadavatele.

K posouzení psychické způsobilosti je použito standardizovaných psychodiagnostických metod. Jejich výsledky jsou porovnány s obecnými normami populace nebo s normami dané funkce či profese. Pro zadavatele je zpracována souhrnná charakteristika každého jedince, případně kategorizace v rámci skupiny (pořadí jednotlivců v dané skupině posuzovaných).

Při větším počtu vyšetřených je možno vypracovat normy pracovníků zákazníka a srovnat je s obecnou populací při použití počítačového software dodavatele.

 

Z oboru rozvoje firmy Almakon si dále můžete vybrat:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace