Human Resources Consulting

Poradenství

Základní info

Klíčem k úspěchu všech podniků v tržním prostředí je správná strategie. Jsme přesvědčeni o tom, že vytvoření efektivního řízení lidských zdrojů sehrává v rámci českého hospodářství velmi důležitou úlohu.

Během posledních  let získal náš tým značnou zkušenost nejen při vyhledávání kvalifikovaného personálu, ale i při rozvoji speciálního know-how pro řízení lidských zdrojů všeobecně. Dnes nám naše postavení umožňuje nabídnout svým klientům individuálně navrhované řešení v rámci konkrétní strategie řízení lidských zdrojů.

Vyhledávání vrcholových manažerů pro české podniky bude zahrnovat i potřebu profesionálního hodnocení současné personální situace a její srovnání se skutečnými požadavky firem. Tento postup je nezbytný k zajištění efektivního a ziskově orientovaného řízení firem. Pro tyto úkoly vyvinula naše firma speciální nástroje.

Řízení lidských zdrojů zahrnuje však i takové otázky jako je tvorba organizačních struktur, platových a pobídkových systémů, hodnocení výkonnosti zaměstnanců, programy odborného tréninku spolupracovníků, plánování kariér a rozvoje manažerů. Ve všech těchto oblastech nabízí naše firma profesionální podporu.

Human Resources Consulting

Vybraný termín:

Cena

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.