 
 Kurzem Vás provede Ing. Daniela Burianová LL.M.
Auditorka, daňová poradkyně a zároveň jednatelka společnosti ESOP účetní a daňová kancelář s.r.o. Zaměřuje se na poskytování daňového poradenství a…Na semináři budou probrány nejčastější chyby a nedostatky v účetnictví spojené s nedostatky ve vnitřním kontrolním systému, předcházení rizik podvodů v účetnictví a ochrana proti nim u příspěvkových organizací.
Praktické metodické rady k tvorbě funkčního systému řídící kontroly v podmínkách zákona č. 320/2001 Sb. o finanční kontrole, u příspěvkové organizace na základě mnohaletých zkušeností z veřejnosprávních kontrol a auditů příspěvkových organizací.
Program semináře:
Řešení častých chyb a nedostatků v účetnictví a vnitřním kontrolním systému, předcházení rizik podvodů v účetnictví a ochrana proti nim u příspěvkových organizací
 21.11.2025   Královéhradecký kraj Adalbertinum (Adal), Československé armády 300/22, 500 03, Hradec Králové, CZ  
 09:00 – 14:00 hod. 
česky