Kurzy sportovní jízdy

kurz

Základní info

Nejen rychlost, ale i technika jízdy rozhoduje.

Když rychle, tak alespoň relativně bezpečně!Kurzy pořádáme na tratích autodromů Most a Brno. Jedná se o výcvik techniky rychlé, efektivní a relativně bezpečné jízdy.

Kurzy se skládají z teoretické části a praktického výcviku na okruhu autodromu.(více o obsahu kurzu)

Standardně je výcvik zaměřen na osobní vozidla. Obecně lze ale výcvik realizovat pro jakýkoli druh vozidel (Off Road, nákladní, apod.) nebo pro motocykly, v tomto případě je však třeba podrobně Váš zájem projednat, zhodnotit technické možnosti i míru rizika a následně projednat obsah a rozsah kurzu

Výcvik probíhá standardně formou jednodenních i vícedenních kurzů, v ideálním případě pro skupiny 12 lidí.(více o počtu osob).

Optimální pro praktický výcvik je, když má každý účastník vlastní vozidlo. Je možné si také pronajmout výcviková vozidla od HCT (4 - 7 vozidel s bezpečnostním rámem a závodní sedačkou).

Současně lze využít pro výcvik testovací vozidlo s telemetrií (Škoda Octavia s bezpečnostním rámem a 2 závodními sedačkami + snímací a testovací zařízení včetně následného vyhodnocování naměřených dat). Možnost porovnání a vyhodnocení výsledků různých jezdců, jednoho jezdce s porovnáním jednotlivých jízd i jízd s odstupem času.

Kurzy sportovní jízdy realizujeme podle účelu jako zábavné, sportovní a služební.Jízdy na okruhu

Kurzy sportovní jízdy

Vybraný termín:

 Ústecký kraj

Cena
Kontaktujte nás.

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a osm ? Součet zapište číslicemi.