Formel-Q - zákaznické požadavky - in-house - (2 dny)

Kurzem Vás provede Ing. Ludvík Filip

Základní info

Z ekonomického pohledu představují zásoby náklady, neboť zdroje, které někde leží, mohly jinde pracovat. V tomto případě se tedy jedná o náklady ztracených příležitostí. Na rozdíl od ekonomických nákladů spojených s pouhým držením zásob, vznikají účetní náklady až v době skutečné spotřeby zásob.

Úkolem řízení zásob je jejich udržování na úrovni, která umožňuje kvalitní splnění jejich funkce: vyrovnávat časový nebo množstevní nesoulad mezi procesem výroby u dodavatele a spotřeby u odběratele a dále tlumit či zcela zachycovat náhodné výkyvy v průběhu těchto dvou navazujících procesů.

Absolventi semináře se naučí se orientovat v dané problematice, včetně finančních aspektů řízení zásob podniku. Dále budou schopni implementace moderních metod, optimálního řízení zásob, ve firemní praxi.

 

 PRO KOHO JE URČEN: 

Seminář je určen pro všechny zájemce podniků a společností, kteří si potřebují rozšířit vědomosti z oblasti logistiky se zaměřením na skladové hospodářství. Konkrétně vedoucím pracovníkům (mistrům) logistiky, skladů, nákupu a výroby.

 

ČAS: 1denní seminář od 08:30 - do 16:00

POŽADAVKY: bez podmínek

 

DALŠÍ INFORMACE: 

Absolvováním semináře získáte 16 kreditů k certifikátu "Manažer logistiky" – lze objednat i samostatně.

Všechny reservace jsou nejdříve ověřeny z hlediska dostupnosti. Faktura je vystavena až v případě skutečné realizace semináře.

Formel-Q - zákaznické požadavky - in-house - (2 dny)

Vybraný termín:

 Jihočeský kraj

Cena
18 000 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je osm a dvě ? Součet zapište číslicemi.