Večerní škola fotografie II

kurz

Základní info

Večerní škola fotografie II je určena pokročilejším fotoamatérům a fotografům, kteří se chtějí zdokonalit v digitální či klasické fotografii. Tento projekt volně navazuje na Večerní školu fotografie I a klade si za cíl probrat všechna fotografická témata do hloubky a s dostatkem prostoru pro praxi vedenou lektorem a stejně tak poskytnout inspiraci pro vlastní tvorbu.

Tento kurz je vybornou možností, jak se připravit k talentovým zkouškám na některé z českých vysokých škol v oboru tvůrčí nebo výtvarné fotografie!

Posluchači se dozví nejen jak své nápady zachytit fotografickou technikou či upravit v grafických editorech, ale také jak je vytisknout, zvětšit a následně vystavit nebo jinak prezentovat. Cíl kurzu:

Kurz přínáší podstatně více praxe než většina běžných kurzů! Průběžnost Večerní školy II umožňuje kontinuální práci a je velkou výhodou oproti jednodennímu setkání návazností lekcí, ve kterých mají studenti možnost konzultovat zadané úkoly nebo své soukromé fotografické soubory. Kurz si klade za cíl připravit studenty na řešení pokročilejších úloh v oblasti autorské, tvůrčí fotografie.Shrnutí:

Cílem tohoto kurzu je prohloubení vědomostí posluchačů, podrobné seznámení s technikou používanou pro různé typy fotografie a zdokonalení v jednotlivých oblastech fotografie. Ovládnutí úprav nasnímaných dat. Vytvoření kvalitního výstavního souboru, za který se absolvent kurzu nebude muset stydět!

Účastník kurzu absolvuje v průběhu 3 měsíců celkem 12 lekcí, celkem pak 36 intenzivních výukových hodin. A navíc bude mít k dispozici 3 hodiny pronájmu malého ateliéru zdarma!

Předpokládá se, že studenti těchto kurzů mají svůj vlastní fotoaparát, na kterém je možné nastavit základní hodnoty jako jsou "clona a čas".

Večerní škola fotografie II

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.