Stěhování

kurz

Základní info

https://youtu.be/2lbatZJ0gg4 Provádíme kompletní stěhovací služby, od přestěhování ledničky až po stěhovaní velké firmy se stovkami zaměstnanců. Stěhujeme byty, domy, firmy, školy, úřady, umělecké předměty, těžká břemena, nemocniční přístroje, stroje, sochy, vířivky, trezory. Provádíme tak vyklízecí služby s následnou ekologickou likvidací ve sběrných dvorech. Zajistíme vše potřebné tak, aby celé stěhování nebo vyklízení proběhlo podle plánu. Zajistíme balicí služby, montáž a demontáž nábytku a také zdarma zapůjčíme krabice a šatní boxy. Naší výhodou je i komunikace v AJ. Stěhujeme v Praze a okolí, také z Prahy do celé ČR a EU i naopak. Naše hlavní služby:
  • stěhování
  • balení
  • vyklízení
  • montáž a demontáž nábytku
  • doprava
page1image3670224Výhoda:
Získání spolehlivé kvalitní služby. Klienti tuto službu velice často potřebují. Je to poslední krok v rámci procesu nového bydlení. Doporučení kvalitní služby ještě zvyšuje Váš celkový kredit.
Jak to funguje:
a) Ideálně makléř předává kontakt a my se zákazníkovi ozveme sami.
b) V případě pouhého předání kontaktu klientovi je potřeba, aby klient sdělil, od koho
dostal doporučení.
c) Nesnažit se domlouvat technické parametry stěhování, ani sdělovat či odhadovat cenu služby.
Závěrem slovo majitele: „Spolupráce s makléři je postavená na dohodě a důvěře. Makléř může doporučit naše služby, aby udělal pro svého zákazníka ještě něco na víc a vylepšil tak svoje jméno. Stěhování a vyklízení je totiž služba, kterou bude většina zákazníků potřebovat a může to být vítaným bonusem v rámci procesu nového bydlení, nebo naopak hořkou tečkou na konec. Věřím, že v našem případě půjde vždy o první možnost. Odstěhovat pár věcí sice na první pohled zvládnou i kamarádi, kteří věci odvezou firemním autem po práci. Už ale nedokáží poskytnout opravdu kompletní dobrý stěhovací servis, od zapůjčení krabic, balících služeb, montování nábytku, řešení případných reklamací atd. Stěhování se totiž často na první pohled jeví jako pouhé odnesení věcí. Většinou to tak však není a je nutné si uvědomit, že zároveň jdete k zákazníkovi přímo domů, do jeho osobního prostoru, kde manipulujete s jeho věcmi. Než se nadějete, zákazník Vám povídá o tom, proč se musí stěhovat, jaké má problémy, co dělá za práci atd. Snažíme se proto zakládat na slušné komunikaci, opatrnosti a vstřícnosti. Zákazníci mají většinou ze stěhování strach a stres, ale to je většinou přejde po prvních 20minutách, když nás vidí stěhovat, kdy vidí, že jsme profesionálové, že je to pro nás denní chleba.“
Pro slevu použijte heslo: VRK ACADEMY
Kontakt:
David Krbec
stehovaníkrbec@gmail.com, krbecdavid@gmail.com
777 227 229

Stěhování

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.