Rychločtení Davida Grubera

Kurzem Vás provede David Gruber

Po celý svůj profesní život pomáhám lidem dosahovat úspěchu v osobním rozvoji. Osobní výukou, klasickými audio i video nahrávkami, koučováním,…

Základní info

V kurzu Rychločtení Davida Grubera se naučíte číst mnohem rychleji, než většina lidí v běžné populaci. Při čtení budete často vnímat v obrazech, takže obsah budete mít v mysli ještě dříve, než přečtete celý text. Této technice se začalo říkat rychločtení nebo též racionální čtení. Ale používají se též názvy chytré čtení, inteligentní čtení a inteligentní vnímání. 

Hned v úvodních dílech kurzu rychlého čtení se dozvíte jak rychle běžně čtete a zároveň zjistíte, proč může být pro vás ovládnutí rychločtení radostné, příjemné a užitečné. 
 

V kurzu se dozvíte:

  • jak rozšířit zrakové rozpětí
  • jaké jsou faktory profesionální koncentrace
  • jaké jsou zbraně univerzálního čtenáře
  • jaké jsou smíšené rychločtenářské zbraně
  • jak si zpříjemnit čtení na PC

Přemýšleli jste někdy, kolik vám zabere času přečíst jeden článek? V kurzu rychločtení s Davidem Gruberem nejen zjistíte, jak rychle čtete, ale naučíte se číst mnohem rychleji a zároveň rychleji pochopit obsah čteného textu.

Vyzkoušíte si i několik testů, ve kterých budete moci porovnat rychlost a kvalitu vašeho „starého” a „nového” čtení.Prohlédnout kurz >>>

Rychločtení Davida Grubera

Vybraný termín:

 Online

Cena
2207 Kč + 21 % DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je deset a deset ? Součet zapište číslicemi.