Open Water Diver

kurz

Základní info

Kurz Open Water Diver (potápěč na otevřené vodě) je základním kurzem přístrojového potápění, který Vás naučí základům potápění a po jehož absolvování získáte mezinárodně uznávanou kvalifikaci PADI Open Water Diver, která Vás opravňuje k:

* potápění do hloubky max. 18m
* půjčování výstroje v potápěčských centrech
* plnění lahví vzduchem
* účasti na potápěčských aktivitách organizovaných potápěčskými základnami

Kurz se skládá z těchto částí:

* teoretické přípravy
* výuky v kontrolovaných podmínkách (bazénové lekce)
* ponorů na volné vodě
Teoretická výuka
K výuce teorie slouží kvalitně zpracovaná učebnice, kterou obdržíte při Vašem přihlášení do tohoto kurzu. Díky této učebnici můžete studovat teorii v čase, který Vám vyhovuje a nejste nuceni trávit dlouhé hodiny v učebně. Po samostudiu následuje setkání v naší učebně, kde jsou vysvětleny složitější oblasti, zodpovězeny otázky a probrána aplikace na konkrétní zeměpisné podmínky v kterých absolvujete Váš kurz nebo se budete potápět. Součástí teoretických setkání je shlédnutí instruktážního videa a napsání kontrolních testů, aby jste si mohli ověřit, že dané problematice opravdu rozumíte a případně mohli být opět vysvětleny nejasnosti. To vše přispívá k tomu, že vědomosti získané v tomto kurzu jsou trvalé.


Výuka v kontrolovaných podmínkách (bazén)
Tato část se skládá z 5 modulů, které lze propojit, takže ve většině případů se jedná o 3-4 návštěvy bazénu. Bude se postupně seznamovat s použitím potápěčské výstroje, naučíte se základní dovednosti a návyky, které budete používat při všech Vašich návštěvách podvodního světa. Dále se naučíte, jak předcházet vzniku nepříjemných situací pod vodou a jak lze tyto situace jednoduše vyřešit. Výuka v bazénu je provázána s výukou teorie, takže máte možnost si nastudované informace ihned ověřit v praxi.
Ponory na volné vodě
Na závěr kurzu jsou 4 ponory na volné vodě. První ponor je zaměřen na soužití se z vodou a průzkumu podvodního prostředí. Další tři ponory obsahují vždy na začátku procvičení dovedností, které jste se naučili v bazénu a potom opět ponor pro radost. Tyto ponory probíhají většinou v sobotu a neděli a to na Slapech, lomech v ČR nebo v zahraničí (Chorvatsko, Egypt...)

Další možností je absolvovat celý kurz v zahraničí, kde lze tento kurz absolvovat během prvních 4 dnů a poté se již potápět a potápět.


Cena kurzu
7 900 Kč

cena zahrnuje :
učebnici, teoretickou výuku, tréninky v bazénu, 4 ponory na volné vodě v ČR, učebnici, tabulku pro plánování ponorů, deníček ponorů (logbook), zapůjčení veškeré výstroje (včetně masky, šnorchlu a ploutví).

cena nezahrnuje :
PADI certifikační poplatek 1000 Kč.

Je také možné absolvovat program OPEN WATER DIVER REFERRAL. V ČR absolvujete výuku teorie a tréninky v bazénu a ponory na volné vodě můžete dokončit kdekoliv na světě, například na naší základně v Thajsku. Cena tohoto programu je 6 500 Kč, ponory na volné vodě a certifikační poplatek platíte základně, kde se rozhodnete Váš kurz dokončit.


Před začátkem kurzu Vás požádáme o vyplnění zdravotního dotazníku. V tomto dotazníku jsou otázky na Váš zdravotní stav a pouze v případě, že budete muset zodpovědět některou otázku ANO, potom budeme vyžadovat souhlas Vašeho lékaře.

Open Water Diver

Vybraný termín:

 Praha

Cena
7 900 Kč

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.