Ruština

kurz

Základní info

Výuka ruštiny v kurzech

Nabízíme Vám výuku v pravidelných pololetních semestrech, nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích do maximálně 7 studentů - ale spíš méně. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky, což určitě oceníte a poznáte rychlé pokroky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH . Jako pokročilí se můžete po konzultaci s lektorem do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat - pokud nestihnete začátek pravidelného semestru.

V naší jazykové škole můžete také využít nabídky INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto formu výuky preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více oINDIVIDUÁLNÍ VÝUCE.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

Lektoři

Rodilá mluvčí mluvící česky, případně čeští lektoři, všichni s příslušnou kvalifikací pro výuku jazyků s dlouhou praxí, kteří u nás vyučují několik let.

Učebnice

Základní učebnicí je ruská RADUGA, případně další ruské učebnice a mnoho materiálů připravených lektorkou.

Firemní výuka ruštiny

Patříte mezi podniky zaměřené na spolupráci a obchod s Ruskem. Při všech jednáních Vám znalost ruštiny určitě pomůže. Její výuku Vám zajistíme přímo na Vašem pracovišti nebo v našich učebnách v centru Prahy. Rozsah a intenzitu i odborné zaměření této výuky připravíme a přizpůsobíme tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Ruština Vám pomůže i v některých zemích bývalého sovětského svazu. Přečtěte si všechny důležité informace o našich FIREMNÍCH KURZECH.

Nabízíme Vám také kromě jazykových kurzů i seznámení se s podnikatelským prostředním, historií, kulturou, a reáliemi Ruska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o online výuce. Nemusíte ztrácet čas cestou za lektory, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorkou a můžete začít další lekcí ruštiny.

Online výuka ruštiny

Nabízíme Vám výuku i pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu, kam nemůže naše lektorka dojíždět. Jedná se o výuku formou online - na dálku. Probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE. Nemusíte tak ztrácet čas cestou do učeben jazykové školy, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorkou a můžete začít další lekcí řečtiny.

Rusko a ruština

Při svých zahraničních cestách jste objevili kouzlo Ruska se všemi jeho památkami třeba v Petrohradě nebo přírodními krásami Sibiře kolem Bajkalu? Chcete se proto naučit rusky, ale při samostudiu nejsou Vaše pokroky tak rychlé? Máte maturitu z ruštiny, ale potřebujete si ji oprášit? Profesionální služby jazykové školy v Praze určitě oceníte, protože se specializuje na úctyhodných 35 jazyků a ruština je u nás jedním z nejdéle vyučovaných jazyků. Kurzy ruštiny jsou určen pro začátečníky i pokročilé na různých úrovních až po konverzaci.

Ukázka textu

— Убили, значит, Фердинанда-то нашего,— сказала Швейку его служанка. Швейк несколько лет тому назад, после того как медицинская комиссия признала его идиотом, ушел с военной службы и теперь промышлял продажей собак, безобразных ублюдков, которым он сочинял фальшивые родословные.

Кроме того, он страдал ревматизмом и в настоящий момент растирал себе колени оподельдоком. J.Hašek Osudy dobého vojáka Švejka za světové války

Rusky se domluvíte:

Rusku, většinou v zemích bývalého SSSR, Mongolsku, Špicberkách a také v Izraeli a USA a dalších rozšiřujících se ruských komunitách po světě.

Ruština

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a sedm ? Součet zapište číslicemi.