VIZÁŽISTIKA A BARVOVÉ PORADENSTVÍ

kurz

Základní info

akreditovaný pětidenní kurz

V kurzu získáte základní znalosti v oboru BARVOVÉ TYPOLOGIE, VIZÁŽE OBLIČEJE, LÍČENÍ, VIZÁŽE FIGURY A STYLIGU.

Výuka probíhá na profesionálním pracovišti, které je plně vybaveno veškerým materiálem a pomůckami k práci vizážisty. Po ukončení kurzu teoretickou a praktickou závěrečnou zkouškou obdržíte osvědčení o rekvalifikaci. Toto osvědčení opravňuje k výkonu příslušného povolání - Vizážista.

Obsah kurzu:

Tento kurz je obsahově přizpůsoben základním znalostem kompletní vizážistiky a získáte zkušenosti v určení barvové typologie a kombinace barev pro jednotlivé typy.

Naučíte se základní principy líčení a péče o pleť. Praktická výuka několika typů líčení – denní, večerní, foto make-up, použití matných a lesklých stínů přizpůsobených k věku zákaznice. Seznámíte se s základními pomůckami jako jsou štětce a dekorativní kosmetika.

V kurzu se naučíte určit typ pleti a výběr make-upu, zvládnete korekce obličeje - ztmavování, prosvětlování, zakrývání nedostatků. Rozeznáte různé tvary obličeje a zvolíte správnou barvu vlasů i střih vlasů k danému typu.

Rozlišíte prakticky tvary a typy postav, budete ovládat doporučení doplňků a šperků. Sestavíte konkrétní šatník i s doplňky k danému typu postavy.

Výuka v rekvalifikačním kurzu je s spojena s praktickými ukázkami v kadeřnickém salonu, kosmetickém salonu, ve fotoateliéru či v módním salonu.

Více informací o průběhu kurzu a cenách na tel. číslech:

387 428 195, 603 326 123, 602 851 151

VIZÁŽISTIKA A BARVOVÉ PORADENSTVÍ

Vybraný termín:

 Jihočeský kraj

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a čtyři ? Součet zapište číslicemi.