Údržba veřejné zeleně - akreditovaný rekvalifikační kurz oboru Zahradník

Základní info

Absolvent akreditovaného rekvalifikačního zahradnického kurzu se uplatní jako kvalifikovaný pracovník při zakládání a údržbě veřejné zeleně měst a obcí, uplatní se také v zahradnických provozech, které se zabývají pěstováním okrasných stromů a keřů, v lesních závodech, v soukromých zahradnických firmách, které zakládají a udržují veřejná i soukromá prostranství. Kurz je určen také pro ty, kteří chtějí získat znalosti a dovednosti ze zahradnického oboru a uplatnit je na svých soukromých zahradách, nebo plánují začít v tomto oboru podnikat.
Kurz je zakončen státní zkouškou z profesní kvalifikace Údržba veřejné zeleně.

Obsah kurzu: poznávání okrasných stromů a keřů používaných pro venkovní výsadby, výsadba okrasných dřevina a květin, zakládání a tvorba květinových záhonů, péče o okrasné dřeviny a květiny na trvalém stanovišti, tvorba zahrad, zahradní růže, používání přípravků na ochranu rostlin, zakládání travnatých ploch, údržba stavebních prvků, BOZP.
Exkurze: Dendrologická zahrada Průhonice, Průhonický park. Botanická zahrada Praha-Troja, firma KMV - Návrhy a realizace zahrad, pěstování travních koberců, Ždírec, Doksy.
Hodinová dotace kurzu: 50 hodin teoretická část, 50 hodin praktická část, zkouška z profesní kvalifikace.

Údržba veřejné zeleně - akreditovaný rekvalifikační kurz oboru Zahradník

Vybraný termín:

 Praha

Cena
13879 Kč + 0 % DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a devět ? Součet zapište číslicemi.