Masér

kurz

Základní info

Masérský kurz je realizovánpod hlavičkou Ministerstva Zdravotnictví ČR a dle platných norem živnostenského zákona. Tento kurz je vykonávám v Praze.

Odborná praxe pro masérský kurz je zajišťována masérem s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Praxe se koná v našem zdravotnickém a rehabilitačním zařízení a materiální vybavení kurzu je ve shodě s potřebami pro výkon povolání.

Teoretická část pro masérský kurz je zaměřena především na somatologii (nauka o lidském těle), první pomoc, dermatologie, regenerace a rehabilitace a především masáže samotné (historie, druhy, rozdělení, masážní prostředky, hygiena apod.)

Metoda výuky je zajištěna především formou přednášek, praktickým nácvikem dovedností, odborný praktický výcvik v rehabilitačním zařízení.

Způsob zakončení kurzu jsou teoretická a praktická zkouška. Po skončení tohoto dlouhodobého kurzu obdrží každý z absolventů osvědčení o získané způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání s celostátní platností, v současnost i s platností v rámci EU, který ho opravňuje vykonávat činnost maséra – masérky v plném rozsahu.

Masér

Vybraný termín:

 Praha Upřesnující informace k termínu

Cena
12 350 Kč + 21% DPH

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.