Manikůra včetně nehtové modeláže

kurz

Základní info

U tohoto kurzu se absolvent seznámí s klasickou manikúrou, francouzskou manikúrou, masáží ruky, zábaly a lakováním. Dle zájmu si v kurzu základní manikúry mohou zájemci připlatit tzv. P.Shine - japonskou manikúru, kde se používá přírodní přípravek z včelího vosku. Je vhodný i pro manikúru pánskou a pro poškozené, jemné, dvojící se a narušené nehty. Hodí se však i pro pedikúru. Praxe probíhá buď navzájem, nebo na přivedených modelech, vše dle pokynů mistrové.
Závěrečná rekvalifikační zkouška je v ceně kurzu a skládá se z praktické a teoretické části v rozsahu státní zkoušky. Po jejím úspěšném vykonání absolvent obdrží osvědčení s celostátní platností. Po 4 letech praxe lze získat živnostenský list nebo je možné začít podnikat pod dohledem tzv. garanta.
V části nehtová modeláž se vyučuje na přivedených modelech práce s akrylem a gelem na typy. Máme k dispozici materiál od firem Happy Nails, Trossani, Young, Belazzi, Lion.
Materiál spotřebovaný na kurzu je v ceně, na domácí tréning si absolventky zajišťují materiál vlastní
Jako doplňkový zájmový kurz je možné u nás absolvovat kurz modeláže permanentní francouzské manikúry gelem či akrylem nebo tzv. NAIL ART, neboli zdobení nehtů.
Závěrečná zkouška se skládá z vypracování modeláže na obou rukách zvoleným materiálem v časovém limitu a z teoretických otázek o materiálech a nemocech nehtů.

Manikůra včetně nehtové modeláže

Vybraný termín:

 Praha

Cena
8800 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je deset a osm ? Součet zapište číslicemi.