Řečtina

kurz

Základní info

Výuka řečtiny v kurzech

Výuka řečtiny Vám nabízíme nejčastěji v pololetních semestrech v malých kroužcích 4 - 7 studentů nebo menších nebo individuálním způsobem. Pro lepší studium jazyka je výhodnější takto menší počet lidí ve skupince. Tak se každý studující více dostane k procvičení jazyka a dokonale se seznámí s každou záludností. Rovněž je zajištěna i frekventovaná konverzace a procvičování získaných vědomostí mezi lektory a studenty.

Přečtěte si podrobnější informace o našich SKUPINOVÝCH KURZECH . Jako pokročilí se můžete po konzultaci s lektorkou do některého z probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat - pokud nestihnete začátek pravidelného semestru.

V naší jazykové škole Vám také nabízíme INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU - pokud tuto formu výuky preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více informací o INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

Lektoři

Výborná česká lektorka od začátečníků po konverzaci, absolventka FF UK v Praze, která ze věnuje výuce řečtiny a který u nás učí již několik let a studenti s ní pravidelně pokračují v dalších navazujících semestrech.

Jako pokročilí můžete mít výuku, případně konverzační hodiny také s některých z našich lektorů - rodilých mluvčích.

Učebnice

Základní učebnicí v kurzech je řecká EPIKOINONISTE ELLINIKA. A lektorka také používá další materiály, které Vám pomohou zvládnout tento jazyk.

Za 1. semestr se u nás naučíte

Základ prvního semestru spočívá ve ovládnutí alfabety slovem a písmem. Studenti dále zvládnou časovat slovesa (být, mít, slovesa první konjugace) a osvojí si znalost prvního a čtvrtého pádu při skloňování podstatných jmen. Rovněž se seznámí se základní slovní zásobou a frázemi, které jsou nezbytné při prvotní komunikaci. Po absolvování prvního semestru budou studenti schopni základní komunikace a orientace ve snazším textu.

Firemní výuka řečtiny

Jste firma firma obchodující nebo spolupracující s řeckými partnery? Nebo cestovní kancelář se zaměřením na toto krásnou zemi? Znalost řečtiny Vám potom nepochybně pomůže navazovat daleko jednodušeji kontakty, vést obchodní jednání, i následné neformální schůzky, které jsou neodmyslitelnou součástí všech jednání. Výuku Vám zajistíme buď přímo na Vašem pracovišti nebo v našich učebnách v centru Prahy. Rozsah a intenzitu i odborné zaměření této výuky připravíme a přizpůsobíme tak, aby vyhovovala Vašim potřebám a zaměření Vaší firmy. Přečtěte si všechny důležité informace o našich FIREMNÍCH KURZECH.

Kromě jazykových kurzů Vám také nabízíme seznámení se s podnikatelským prostředním, historií, kulturou, a reáliemi Řecka pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory, jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE Neztratíte žádný čas nutný k dopravě do jazykové školy.

Online výuka řečtiny

Nabízíme Vám výuku i pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu, kam nemůže naše lektorka dojíždět. Jedná se o výuku formou online - na dálku. Probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE. Nemusíte tak ztrácet čas cestou do učeben jazykové školy, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorkou a můžete začít další lekcí řečtiny.

Řecko a řečtina

Řecko s mnoha nádhernými památkami na každém kroku, s mořem a mnoha ostrovy s řeckou kuchyní je tradiční a velmi oblíbený cíl dovolených. Jezdíte tam častěji a chcete se domluvit? Pokoušíte se ovládnou řečtinu jako samou a Vaše pokroky nejsou tak rychlé? Profesionální služby jazykové naší školy v Praze určitě oceníte - pod vedením lektorky a spolu s dalšími studenty budete postupovat rychleji. Kurzy řečtiny jsou určen pro začátečníky i pokročilé na různých úrovních až po konverzaci.

O řečtině

Řečtina je nejstarším jazykem v evropském prostoru. Patří do indoevropské rodiny jazyků, přičemž tvoří zcela samostatnou skupinu a nemá žádného geneticky podobného jazykového "sourozence". Novořečtina vychází ze staré řečtiny, je tedy přímým následovníkem tohoto klasického jazyka, byť s užitím jiné výslovnosti některých znaků. Řecká abeceda se nazývá alfabeta a je tvořena 24 znaky. V průběhu staletí docházelo k ovlivňování řečtiny ze strany jiných jazyků (turečtina, slovanské jazyky), což se odrazilo ve slovní zásobě a gramatice. Současná řečtina se nazývá "dimotiki", tedy lidová podoba jazyka, která byla jako oficiální jazyk uzákoněna teprve nedávno, a to v roce 1976.

Ukázka textu

Σημαντικές ήταν για μας οι σκέψεις που κάναμε για το πως θα φέρουμε όλους εσάς κοντά μας, που χαίρεστε με τις δράσεις μας και θέλετε να μας γνωρίσετε «από κοντά».Έτσι, στο τεύχος αυτό σας καλούμε όλους (ναι, όλους!) να γίνετε μέλη της Ένωσής μας. Του Συλλόγου Νέων που έχει καταφέρει να γίνει γνωστός σε μικρό χρονικό διάστημα, και που δε ζητά τίποτα άλλο (ούτε καν συνδρομή) παρά την αγάπη και την εκτίμησή σας!

Řecky se domluvíte:

Řecku, Kypru, na řeckých ostrovech a v komunitách po celém světě.

Řečtina

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.