Six Sigma | Black Belt

Základní info

Tento intenzivní kurz pro zkušené držitele Lean Six Sigma Green Belt certifikace je zaměřen na detailní seznámení se statistickými metodami a experimenty. Účastníci kurzu musí prokázat znalost předchozích úrovní certifikace. Absolventi Six Sigma Black Belt dokonale znají filosofii, principy a procesy projektového i procesního řízení. Černý pás znamená, že jste připraven na vedení týmů, jejich podporu a správné nastavení metodiky, rolí a odpovědnosti.

Black Belt školení a certifikace potvrzuje detailní znalost statistických technik potřebných k odbornému vedení optimalizačních projektů ve společnosti. Nositelé těchto certifikací jsou zárukou správné aplikace technik a postupů v projektech a poskytují konzultace Green a Yellow Belt členům v týmu.

Six Sigma prokazatelně zlepšuje kvalitu procesních výstupů tím, že identifikuje a odstraňuje příčiny defektů (chyb) ve výrobních a obchodních procesech pomocí metodiky řízení kvality. 

Black Belt manažeři jsou v rámci organizace ti nejvyšší experti na projektové a procesní řízení. Každý projekt Six Sigma má pod jejich záštitou metodickou sekvenci kroků a má kvantifikované finanční cíle.

V posledních letech se stále více kombinuje metodika Six Sigma se štíhlou výrobou (lean), čímž vzniká zbrusu nový přístup: Lean Six Sigma.

Six Sigma | Black Belt

Vybraný termín:

16.12.2024 –  21.12.2024  ONLINE

Cena
49 900 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je devět a osm ? Součet zapište číslicemi.