Projektové řízení – 1 / principy a postupy

Základní info

 

  • definice projektu (kdy realizovat změnu pomocí projektu a kdy ne)
  • principy a obsah projektového řízení
  • projektový tým a jeho kvalifikace (Belbinův test)
  • ověřené nástroje pro projektové řízení
  • rozbor příkladů úspěšně a neúspěšně řízených projektů

Kdo Vás bude školit:

Hlavním školitelem je vždy některý z členů lektorského sboru Logistické akademie, který si může přizvat hosty – experty na dílčí témata.

Nejčastěji:

Organizační informace:

Webináře probíhají online pomocí platformy Whereby.com. Probíhá to v podstatě jako skupinový hovor (např. Skype, Facetime, …), avšak není třeba stahovat žádnou aplikaci. V pozvánce cca týden před realizací webináře obdržíte link, prostřednictvím kterého se dostanete do virtuální místnosti Logistické akademie a samozřejmě také instrukce a jednoduchý návod, jak se v tomto virtuálním prostředí „pohybovat“.

Co budete potřebovat:

Kromě internetového připojení, které je podmínkou, je určitě výhodou mikrofon a webkamera, lektor tak může pohotově reagovat na vaše dotazy a vést diskuzi. Během webináře silně doporučujeme využívat sluchátka, neb se tím zamezí nechtěných ozvěn a rušivých zvuků. Dalším doporučením je využití prohlížeče „Google chrome“, při jeho využití jsme zatím neevidovali žádné potíže. Dalším podporovaným prohlížečem je „Firefox“ nebo „Opera“.

Časové možnosti:

Webinář probíhá obvykle v čase 09:00 – 11:00 nebo 13:00 – 15:00. Pokud probíhají 2 webináře ve stejný den, jeden bude probíhat dopoledne a jeden odpoledne.

 

 

 

Projektové řízení – 1 / principy a postupy

Vybraný termín:

4.12.2020  Online
09:00 – 11:00 hod.

Cena
1970 Kč + 21 % DPH

Video

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a čtyři ? Součet zapište číslicemi.