Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

PRINCE2® 5th edition Foundation

Kurzem Vás provede Miroslav Müller

Educational Services Director ve společnosti LBMS

Základní info

Kurz seznamuje posluchače s přístupem k řízení projektů na základě jedné z celosvětově nejuznávanějších metodik pro řízení projektů PRINCE2®. Obsah kurzu je volen tak, aby posluchači získali potřebné znalosti vyžadované pro úspěšné složení certifikační zkoušky PRINCE2® 5th edition Foundation v českém jazyce, která je volitelnou částí kurzu.

Metodika PRINCE2® se opírá o sedm principů, sedm procesů a sedm témat. PRINCE2® je unikátní zakomponováním možností přizpůsobení metodiky na podmínky konkrétního projektu při zachování platnosti klíčových principů zajišťujících realizaci projektu v kontrolovaném prostředí. Ačkoliv na jedné straně PRINCE2® nabízí jistou volnost pro přizpůsobení, na straně druhé účinně asistuje projektovým manažerům při realizaci všech klíčových činností a při sestavení klíčových projektových dokumentů.

Kurz je určen pro vedoucí projektů, projektové koordinátory, vedoucí týmů, konzultanty a kohokoli, kdo se podílí na plánování a realizaci středních a větších projektů na bázi celosvětově uznávané metodiky PRINCE2®.

PRINCE2® 5th edition Foundation

Vybraný termín:

2.5.2024 –  3.5.2024  ONLINE

Cena
14 900 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je deset a čtyři ? Součet zapište číslicemi.