Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální.

Firemní kultura a úspěch společnosti - návody z dílny světových lídrů

kurz

Základní info

Jak moc ovlivňuje work-life balance a vliv firemní kultury atmosféru v týmu? Jaké jsou výhody či možné bariéry při zaměstnávání formou flexibilních pracovních režimů? Jak emoční inteligence a hodnoty ve firmě ovlivňují výkonnost lidí? Co to znamená být organizací společensky odpovědnou?

Nyní máte jedinečnou příležitost společně s námi získat odpovědi na tyto a další otázky. ČSOB vás v rámci projektu Práce i rodina zve na praktický workshop vedený profesionály s názvem Firemní kultura a úspěch společnosti – návody z dílny světových lídrů.

Dlouhodobě se snažíme být společností s jasně definovanou, srozumitelnou a vyspělou firemní kulturou, ať už v oblasti hodnot, CSR - společenské odpovědnosti nebo profesní etiky. Workshop je určen širší odborné i laické veřejnosti. Jednotlivá témata koncipujeme do oblasti souladu osobního a pracovního života, sdílení našich zkušeností se zaváděním konkrétních nástrojů WLB.

Tématem vás provedou HR specialisté z ČSOB, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti s řízením programů rozvoje firemní kultury. Hostem workshopu je koučka a lektorka Irena Swiecicki, která rozvíjí potenciál zaměstnanců ČSOB a dalších významných společností.

Na některých workshopech se můžete se také potkat s manažerkou útvaru Společenská odpovědnost ČSOB, která vám blíže představí úspěchy či možné bariéry při realizaci konkrétních projektů CSR

Více informací na našem webu.

Na workshop se prosím zaregistrujte zde

Vstup je díky podpoře ESF a státního rozpočtu ČR zdarma.

Firemní kultura a úspěch společnosti - návody z dílny světových lídrů

Vybraný termín:

15.1.2014  Olomoucký kraj Upřesnující informace k termínu

Cena
0 Kč + 21% DPH

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.