Agilní řízení projektů (e-learning v ČJ/AJ)

Základní info

Cílem tohoto kurzu je ukázat hodnoty, principy a praktiky agilního řízení projektů jakožto inovativního přístupu k řízení projektů zaměřených zejména na vývoj produktů. Agile Project Management (APM) je postaven na schopnosti rychle dodávat uvolnitelné produkty, reagovat na změny, balancovat flexibilitu a stabilitu, dostat z vývojových týmů kreativitu a inovativní přístup s cílem vést organizaci přes všudypřítomné turbulence a nejistoty.

Kurz předkládá shrnutí aspektů agilní revoluce, základních agilních principů a jejich reálných dopadů do oblasti řízení projektů a dále představuje model agilního řízení projektů postavený na fázích definice vize produktu včetně souvisejících cílů/omezení projektu, sestavení plánu releasů produktu, dodání přírůstků s návazným přezkoumáním zahrnujícím identifikaci reakcí na zjištěný stav a konečně uzavření projektu včetně poučení se z něj.

Kurz objasňuje, na které typy projektů je agilní řízení vhodné použít a probírá klíčové předpoklady pro jeho úspěšnou aplikaci včetně principu vývoje v krátkých iteracích s kontinuální kontrolou rizik a nejistoty.

Kurz je určen pro

  • vedoucí projektů, projektové koordinátory, vedoucí týmů, konzultanty a
  • kohokoli, kdo se zajímá o inovativní způsoby řízení projektů a vývoj produktů.

Agilní řízení projektů (e-learning v ČJ/AJ)

Vybraný termín:

 ONLINE

Cena
9 800 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a dvě ? Součet zapište číslicemi.