Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Realitní zkouška podle nového zákona o realitním zprostředkování

Základní info

Nabídka přípravného kurzuZnalosti a dovednosti, které jsou nově realitní zkouškou povinně vyžadovány, značně přesahují dosud běžný standard užívaný při poskytování realitních služeb.K získaní požadovaných a zkouškou podrobně ověřovaných znalostí je tak třeba odborného a hlubšího vzdělání nejen v problematice zprostředkování, ale i v řadě dalších návazných oblastí.

Všem zájemcům o složení odborné realitní zkoušky tedy zároveň nabízíme přípravný kurz pro její úspěšné zvládnutí. Realitní zkoušku mohou skládat buď v návaznosti na přípravný kurz, nebo samostatně bez jeho předchozího absolvování.

Termín přípravného kurzu v délce 7 dnů je: 26. – 27. února 2020 (středa + čtvrtek) + 9. – 11. března 2020 (pondělí až středa) + 17. – 18. března 2020 (úterý + středa)Viz www.bovapolygon.cz pod číslem 20219„S naším přípravným kurzem bude složení realitní zkoušky hračka“[[Učebnice k přípravě na realitní zkoušku ]]Každý účastník přípravného kurzu obdrží již v jeho ceně i naši vlastní podrobně a přehledně zpracovanou učebnici, v níž je též obsaženo a přístupnou formou rozvedeno vše, co bude obsahem realitní zkoušky.Všichni účastníci tedy mohou tuto učebnici i dále využít k pohodlné přípravě na realitní zkoušku.„Nechte se školit přímo od spoluautorů realitního zákona“Jakmile zašlete přihlášku na naši nabídku zkoušky, budete včas informováni o formalitách předepsaného způsobu přihlášky ke zkoušce. Pro zájemce, kteří se předepsaným způsobem přihlásí ke zkoušce a splní zákonné předpoklady k jejímu absolvování, nabízíme možnost absolvovat realitní zkoušku.Upozornění (výňatek z předpisu): Pokud u nabídky zkoušky není uvedena poznámka "Vyhlášená zkouška", jde pouze o nabídku termínu, k němuž je teprve možno podávat přihlášky ke zkoušce.U termínů bez uvedené poznámky se nejedná o vyhlášené termíny zkoušek dle zák. č. 179/2006 Sb.ČASOVÝ ROZPIS ZKOUŠKY:2. dubna 2020 (čtvrtek) – PÍSEMNÁ ČÁST (14.00 až 15.30)8. dubna 2020 (středa) – ÚSTNÍ ČÁST (zahájení ve 14.00)

Realitní zkouška podle nového zákona o realitním zprostředkování

Vybraný termín:

2.4.2020 –  8.4.2020  Praha

Cena
3719 Kč + 21 % DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a tři ? Součet zapište číslicemi.