Motivační vedení

 • Lektor

 • Popis
  Jaroslav Průša Jaroslav Průša

  Executive Coach a lektor „Mým záměrem je inspirovat a podporovat úspěšné lídry i ty, kteří se jimi stát chtějí, při řešení náročných úkolů a situací i v jejich profesním a osobním růstu. Potkávat je jako lidi, kteří mají své sny a cíle, ale i potřeby a výzvy, a kteří vedle své pracovní role mají i svůj osobní život, který chtějí naplno prožít.“


 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:

Popis kurzu Motivační vedení

Každý z nás je jiný, a to je dobře, pokud rozdílům mezi námi rozumíme, respektujeme je a umíme je při spolupráci s ostatními využít. V opačném případě se tyto rozdíly stávají zdrojem nedorozumění a konfliktů a způsobují zhoršení vztahů i atmosféry na pracovišti.

Kdykoli chceme,

… aby nám druzí naslouchali a přemýšleli o tom, co říkáme,
… aby otevřeně sdíleli své myšlenky, názory a pocity,
… získat jejich souhlas, podporu či spolupráci,
… zvýšit jejich motivaci a aktivní zapojení,

anebo

… zlepšit vzájemné vztahy, vlastní důvěryhodnost a vliv napříč organizací,

potřebujeme s nimi komunikovat způsobem, který kromě přenosu informací umožní  zvýšit vzájemnou důvěru, respekt a porozumění.

Schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat s různými typy lidí jednoznačně patří mezi nejužitečnější dovednosti v profesním i osobním životě.

Stává se základem úspěchu lídrů, manažerů, vedoucích týmů, obchodníků, poradců i učitelů, každého, kdo je ve své práci závislý na spolupráci s lidmi. A samozřejmě i v osobním životě!

Jak tedy s lidmi kolem nás komunikovat, abychom si vzájemně rozuměli a cítili se dobře?

Mluvte s nimi jazykem, kterému rozumějí

Každý máme svůj vlastní jazyk; svůj zažitý způsob komunikace, který nám vyhovuje, svůj oblíbený i nenáviděný typ úkolů a prostředí, svou vnitřní motivaci i tendence chování v různých oblastech pracovního života (týmová práce, řešení problémů, adaptace na změnu).

Máme kolem sebe lidi, se kterými se nám spolupracuje snadno, ale i ty, v jejichž blízkosti se z nějakého důvodu necítíme dobře. To vše vychází z našeho (i jejich) osobnostního stylu.

A podobně jako nám při cestě do anglicky mluvících zemí přijde vhod znalost angličtiny, při spolupráci s lidmi v našem okolí nám pomůže znalost jejich jazyka (stylu osobnosti).

Praktický jednodenní workshop Motivační vedení 101 vám pomůže porozumět rozdílnostem v chování lidí a během krátké doby zlepšit úspěšnost a účinnost vaší komunikace s okolím.

Co účastí získáte

Praktický workshop jde k jádru toho, co je pro úspěch při jednání s lidmi to nejdůležitější: věnovat pozornost druhým, rozumět jejich potřebám a mluvit s nimi jejich jazykem.

Jeho absolvování vám umožní:

 

 • Porozumět rozdílnostem v chování lidí a osobnostnímu stylu lidí kolem vás
 • Porozumět vlastní motivaci i osobnostnímu stylu, jeho přednostem i možným rizikům
 • “Číst druhé” a porozumět jejich tendencím chování i vnitřní motivaci

 

Budete tak připraveni lépe přizpůsobit vaši komunikaci lidem kolem vás, identifikovat překážky ve vzájemné komunikaci a spolupráci i tomu, jak je odstranit.

Přístup, se kterým se seznámíte je jednoduchý, účinný a přináší rychlé a dlouhodobé výsledky. Je to jedna z nejlepších investic, jakou můžete udělat; z toho, co se během několika hodin naučíte, budete mít prospěch po zbytek života!

Pomůže vám dosahovat lepší výsledky v tom, co děláte, rozvíjet kvalitní vztahy s lidmi kolem vás, a prožívatvětší spokojenost v pracovním i osobním životě.

Objednat účast na kurzu - Motivační vedení
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a osm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.