Zákon o kybernetické bezpečnosti

Základní info

Cíle kurzu

- Seznámení s novou směrnicí NIS2- Praktické shrnutí ZKB a jeho dopadů na regulované subjekty. Představení nových požadavků v připravované novele ZKB, implementačních postupů pro jednotlivé povinnosti vyplývající ze zákona, principu auditu ISMS a přípravy na státní dozor.**Přínosy školení:**- Zaměřujeme se na praktickou stránku, jak požadavky ZKB implementovat, projdeme s Vámi ověřené postupy implementace ISMS a upozorníme Vás na kritická nebo komplikovaná místa.Předáváme znalosti o bezpečnostních trendech a bezpečnostních incidentech, získaných zejména díky ALEF CSIRT, přidanou hodnotou školení je získání přístupu pro tvorbu bezpečnostní strategie pro budoucí období a proces zlepšování ISMS v budoucnu.**Cílová skupina:**+ Bezpečnostní role, které budou součástí týmu implementujícího ZKB.**Návaznost:**+ Školení navazuje na seminář "Základy kybernetické bezpečnosti". Pro osoby se znalostí ISMS je možnost absolvování kurzu bez předchozí návaznosti.

Obsah kurzu

+ Důvody vzniku právní regulace+ ZKB České republiky v prostředí aktuální geopolitické situace+ Podrobný rozbor zákona a vyhlášek+ Plán implementace ZKB

Předpoklady

+ Od účastníka se očekávají základní znalosti informační bezpečnosti - povědomí o ISMS a technických bezpečnostních opatřeních.

Studijní materiály

Na školení formou on-site účastníci obdrží tištěnou verzi studijních materiálů.Na školení formou online účastníci obdrží přístup k elektronické verzi studijních materiálů.

Zákon o kybernetické bezpečnosti

Vybraný termín:

 Bratislavský kraj

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je devět a devět ? Součet zapište číslicemi.