Tvoříme ChatBota (CZ)

Kurzem Vás provede Martin Krček

Google Developer Expert pro Google Voice Assistant, 20 let zkušeností s marketingem, obchodem, strategií a SW řešením (chatBot aj.).

Základní info

Popis kurzu

Za tři hodiny se naučíte, jak vytvořit vlastního chatBota, který bude s vašimi kolegy komunikovat přes Facebook Messenger nebo web. 

Budeme používat platformu chatFuel. Chatbot po zaškolení může pracovat u vás na zákaznickém centru, jako finanční poradce nebo pojišťovák. Nebo je jako asistent, který řekne vše o vaší vánoční párty. Přijďte si naklikat svého chatBota. Kurz je vhodný i pro neprogramátory. Messenger, WhatsApp, Slack, Skype apod. Výrazně jsou využíváni také v HR odvětví, kde jsou používány pro hledání a nábor zaměstnanců (sourcing, recruiting).

Určeno pro

Kurz je určen pro inovátory, kteří se zajímají o technologické novinky. Pro marketingové specialisty a  zákaznický servis, který díky hlasovým asistentům přináší unikátní možnosti podpory 24/7 bez ohledu na množství dotazů. A v neposlední řadě i manažerům, kteří se nebojí vyniknout před konkurencí. Výrazně jsou chatBoti využíváni také v HR odvětví.

Studijní materiály

Materiály jsou v elektronické podobě.

Tvoříme ChatBota (CZ)

Vybraný termín:

19.9.2024  ONLINE

Cena
2 990 Kč + 21% DPH

Termíny kurzu

ONLINE
Tento termín

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a devět ? Součet zapište číslicemi.