Škola počítačového zpracování aneb Od středy do neděle s photoshopem

workshop

Základní info

Protože čím dál více fotografů amatérů postupně zjišťuje, že samotným fotografováním někdy nelze dosáhnout požadovaných výsledků a je třeba fotografie následně, více či méně upravit, připravili jsme pro jarní pohodové dny intenzivní týdenní kurz zaměřený na zpracování fotografického obrazu v rozhraní Adobe Photoshop CS2

Kurz je perfektní volbou pro všechny, kteří své fotografie chtějí dovést, díky moderní technologii, k dokonalosti a nemají příliš zkušeností s Adobe Photoshopem. Naši lektoři vás povedou od prvních krůčku v editoru až po náročné koláže, montáže a práce s vrstvami. Určení kurzu:
Kurz je určen začátečníkům v oblasti zpracování digitálních fotografií i mírně pokročilým uživatelům Adobe Photoshopu, kteří se chtějí v tomto programu zdokonalit a získat praktické rady a tipy pro snadné, ale efektivní úpravy fotografií.

Cíl kurzu:
Cílem kurzu je abyste v pěti intenzivních dnech pochopili a zažili si většinu potřebných nástrojů a postupů používaných ve světě profesionálního zpracování digitálních fotografií.

Škola počítačového zpracování aneb Od středy do neděle s photoshopem

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a dvě ? Součet zapište číslicemi.