Rekvalifikační kurz "Základy obsluhy osobního počítače"

kurz

Základní info

Náplň kurzu: během tohoto kurzu účastníci proberou kompletně základy obsluhy osobního počítače včetně operačního systému MS Windows, dále proberou textový editor MS Word, tabulkový kalkulátor MS Excel, integrovaný program MS Outlook a seznámí se s možnostmi sítě Internet. Kurz je koncipován tak, že se skládá z pěti dílčích kurzů: “Úvod do MS Windows”, “MS Word pro začátečníky”, “MS Excel pro začátečníky”, “MS Outlook” a „Úvod do Internetu“.
Tento kurz je akreditován MŠMT ČR jako rekvalifikační kurz na obsluhu osobního počítače v prostředí MS Windows.
Určení kurzu: kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří již s počítačem pracují a chtějí se naučit používat operační systém Windows, podrobně probrat textový editor MS Word, tabulkový kalkulátor MS Excel, integrovaný program MS Outlook a prostředí sítě Internet. Po úspěšném ukončení kurzu účastníci obdrží oficiální osvědčení o rekvalifikaci, které je platným rekvalifikačním dokladem s celostátní platností.
Rekvalifikaci provádíme na základě pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky číslo 19 792/2003-25/167.

Závěrečná zkouška: závěrečný test

Certifikát: osvědčení s celostátní platností

Rekvalifikační kurz "Základy obsluhy osobního počítače"

Vybraný termín:

 Praha

Cena
4500 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a sedm ? Součet zapište číslicemi.