Rekvalifikační kurz "Základy obsluhy osobního počítače"

kurz

Základní info

Náplň kurzu: během tohoto kurzu účastníci proberou kompletně základy obsluhy osobního počítače včetně operačního systému MS Windows, dále proberou textový editor MS Word, tabulkový kalkulátor MS Excel, integrovaný program MS Outlook a seznámí se s možnostmi sítě Internet. Kurz je koncipován tak, že se skládá z pěti dílčích kurzů: “Úvod do MS Windows”, “MS Word pro začátečníky”, “MS Excel pro začátečníky”, “MS Outlook” a „Úvod do Internetu“.
Tento kurz je akreditován MŠMT ČR jako rekvalifikační kurz na obsluhu osobního počítače v prostředí MS Windows.
Určení kurzu: kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří již s počítačem pracují a chtějí se naučit používat operační systém Windows, podrobně probrat textový editor MS Word, tabulkový kalkulátor MS Excel, integrovaný program MS Outlook a prostředí sítě Internet. Po úspěšném ukončení kurzu účastníci obdrží oficiální osvědčení o rekvalifikaci, které je platným rekvalifikačním dokladem s celostátní platností.
Rekvalifikaci provádíme na základě pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky číslo 19 792/2003-25/167.

Závěrečná zkouška: závěrečný test

Certifikát: osvědčení s celostátní platností

Rekvalifikační kurz "Základy obsluhy osobního počítače"

Vybraný termín:

 Praha

Cena
4500 Kč

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.