PL-400T00: Microsoft Power Platform Developer

Základní info

Určeno pro

Na tomto kurzu se účastnící navrhují, vyvíjejí, zabezpečují a řeší řešení Power Platform. Účastníci implementují součásti řešení, které zahrnují vylepšení aplikací, vlastní uživatelskou zkušenost, systémové integrace, konverze dat, vlastní automatizaci procesů a vlastní vizualizace. Zároveň získají aplikované znalosti služeb Power Platform, včetně důkladného pochopení schopností, hranic a omezení. Zájemci o kurz by měli mít zkušenosti s vývojem, které zahrnují JavaScript, JSON, TypeScript, C#, HTML, .NET, Microsoft Azure, Microsoft 365, RESTful Web Services, ASP.NET a Power BI.

Obsah kurzu

Hlavní témata kurzu

  • Modul 1: Vytvořte modelem řízenou aplikaci v Power Apps

Tento modul vás seznámí s vytvářením modelem řízené aplikace v Power Apps, která používá Common Data Service.

  • Modul 2: Vytvořte aplikaci na plátně v Power Apps

Tento modul vás seznámí s Power Apps, pomůže vám vytvořit a přizpůsobit aplikaci a poté ji spravovat a distribuovat. Také vám ukáže, jak poskytnout nejlepší navigaci aplikací a vytvořit nejlepší uživatelské rozhraní pomocí motivů, ikon, obrázků, personalizace, různých tvarů a ovládacích prvků.

  • Modul 3: Zvládněte pokročilé techniky a možnosti dat v aplikacích plátna

Tento modul vám pomůže používat pokročilé vzorce, provádět vlastní aktualizace, kontroly výkonu a testování. Pomůže vám také zlepšit uživatelskou zkušenost, používat vlastní konektory a zaměřit se na práci s limity zdrojů dat.

  • Modul 4: Automatizujte obchodní proces pomocí Power Automate

Tento modul vás seznámí s Power Automate, naučí vás vytvářet pracovní postupy a jak toky spravovat.

  • Modul 5: Úvod do vývoje s Power Platform

Tento modul je prvním krokem k poznání platformy, nástrojů a ekosystému Power Platform

  • Modul 6: Rozšíření služby Power Platform Common Data Service

Tento modul se zabývá nástroji a zdroji potřebnými pro rozšíření Power Platform. Začneme tím, že se podíváme na sady SDK, model rozšiřitelnosti a rámec událostí. Tento výukový program také popisuje, kdy používat zásuvné moduly. Konfigurace zásuvných modulů a také registrace a nasazení zásuvných modulů.

  • Modul 7: Rozšíření uživatelského prostředí Power Platform Modelem řízené aplikace

Tento modul popisuje, jak vytvořit klientské skriptování, provádět běžné akce s klientským skriptem a automatizovat tok obchodních procesů pomocí klientského skriptu. Zjistěte, co klientský skript umí, pravidla a údržbu skriptů. Zjistěte, kdy použít klientský skript a kdy naopak nepoužívat klientský skript.

  • Modul 8: Vytvářejte komponenty pomocí Power Apps Component Framework

Tento modul popisuje, jak začít s Power Apps Component Framework s úvodním modulem o základních konceptech a komponentách. Poté vám ukáže, jak vytvořit komponentu a pracovat s pokročilými funkcemi Power Apps Component Framework.

  • Modul 9: Rozšiřte portály Power Apps

Tento modul popisuje, jak přeměnit portál obsahu na plnohodnotnou webovou aplikaci interagující s Common Data Service. Budeme se také zabývat možnostmi dostupnými pro přizpůsobení a vývojáře pro rozšíření funkčnosti portálu a integraci s Office 365, Power Platform a komponentami Azure.

  • Modul 10: Integrujte s Power Platform a Common Data Service

Tento modul popisuje, jak se integrovat s Common Data Service pomocí kódu tím, že se seznámíte s Common Data Service API. Získejte podrobný přehled možností dostupných s Common Data Service pro integraci dat a událostí do Azure.

Dělka kurzu

5 dní

PL-400T00: Microsoft Power Platform Developer

Vybraný termín:

11.11.2024 –  15.11.2024  Praha Upřesnující informace k termínu

Cena
33 000 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je deset a jedna ? Součet zapište číslicemi.