MS FrontPage

kurz

Základní info

Kurz je určen všem uživatelům se základní znalostí PC, kteří chtějí využívat MS FrontPage jako své pracovní prostředí pro tvorbou webových stránek bez znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka na profesionální úrovni.
Vytvoření Website, otevření a ukončení Website, použití průvodce, složky, vazby, navigační a tematický pohled, seznam ToDo, webové stránky, obrázky, import a export obsahu webu, nahrazení textu, F7.
Práce s textem, zápis, nalezení a nahrazení textu, vložení textových objektů, vzhled stránky, přesun a kopírování textu, formátování znaků, nadpisy a podnadpisy, formátování odstavců, vodorovné linky, seznamy.
Obrázky na www stránce, vkládání obrázků, ořez, změna rozměru, kopírování a přesun, speciální efekty, změna způsobu zobrazování obrázku, změna typu obrazového souboru, odkazy, práce s hotspoty, editace vazeb z hotspotů.
Správa www stránek, HTML dokumenty, prohlížení a procházení www stránek, záložky, připojení www stránek na internetovou adresu, internetové protokoly, URL, tisk www stránek, šablony, soubory.
Tabulky a rámy, tvorba tabulky, přidání, rozdělení, spojování, mazání, vyplnění buněk, vložení obrázku do tabulky, kopírování a přesun, smazání obsahu, změna obsahu, vzhledu, pozadí, okraje, šířky, výšky, roztažení buněk a tabulek, rámy, rozdělení a mazání rámů, cílové rámy, speciální efekty, videoklipy, pohyblivé nápisy.
Vložení komponent a formulářů, potvrzení vstupu, počítadla přístupů, připojené stránky, HTML, stránkový pruh, komponenty náhrada, časová razítka, navigační lišty, formulář ze šablony, průvodce, prvky formuláře, textové pole, zaškrtávací tlačítka, vytahovací seznam, potvrzovací formulář, omezení přístupu jen registrovanému uživateli, zabezpečení Website.

MS FrontPage

Vybraný termín:

 Jihočeský kraj Upřesnující informace k termínu

Cena
1 900 Kč

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.