ITIL® 4 Specialist: Drive Stakeholder exam

Základní info

Cílem zkoušky ITIL 4 Drive Stakeholder Value je posoudit, zda kandidát dokáže prokázat dostatečné porozumění a aplikaci ITIL 4 na všechny typy zapojení a interakce mezi poskytovatelem služeb a jejich zákazníky, uživateli, dodavateli a partnery. Kvalifikace ITIL 4 Drive Stakeholder Value je jedním z předpokladů pro jmenování ITIL 4 Managing Professional, který posuzuje praktické a technické znalosti kandidátů o tom, jak provozovat úspěšné, moderní služby, týmy a pracovní postupy s podporou IT.

Toto je oficiální certifikační zkouška od společnosti AXELOS a jejího zkušebního institutu PeopleCert. ITIL® je registrovaná ochranná známka společnosti AXELOS Limited, používaná se svolením společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Struktura zkoušky

  • 40 otázek
  • Multiple choice (výběr z více možností odpovědí)
  • K úspěšnému složení je potřeba získat 28 bodů ze 40 (70 %)
  • 90 minut
  • Closed book (bez materiálů)

Retake (opravný pokus)

Pokud dojde k neúspěšnému výsledku prvního testu, opakujte zkoušku a poté se aktivuje možnost opakování zkoušky. Jakmile budou k dispozici vaše oficiální výsledky zkoušky, budete informováni e-mailem, abyste si naplánovali opravnou zkoušku. Bude probíhat prostřednictvím online proctoringu, který vám nabízí flexibilitu, abyste si jej mohli vzít z domova nebo kanceláře v době, kdy vám to bude vyhovovat. Na přípravu a složení opravné zkoušky máte až 6 měsíců od data první zkoušky.

ITIL® 4 Specialist: Drive Stakeholder exam

Vybraný termín:

 Praha

Cena
12 400 Kč + 21% DPH

Termíny kurzu

Praha
Tento termín

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a dvě ? Součet zapište číslicemi.