Implementing Cisco Application Centric Infrastructure

Základní info

Cíle kurzu

V tomto školení se účastníci podrobně seznámí s nasazením a správou Cisco Nexus přepínačů řady 9000 v Cisco ACI (Application Centric Infrastructure) módu. Účastníci získají znalosti a zkušenosti s konfigurací a správou těchto zařízení v ACI módu, naučí se jak připojit Cisco ACI fabriku k externím sítím a službám a také se obeznámí se základy integrace s VMM (Virtual Machine Manager). Účastnící získají praktické znalosti a zručnosti pro implementaci aplikačních i přístupových politik, integraci s VMM, integraci s externími L4-L7 zařízeními. Prozkoumají různé managementové funkce a mnoho jiného. Tento kurz je také přípravou na certifikaci 300-620 DCACI (Implementing Cisco Application Centric Infrastructure), která je jedním z požadavků na certifikaci CCNP Data Center.

Obsah kurzu

- Úvod do Cisco ACI infrastruktury a základní koncept- Popis logických konstruktů pro nasazování politik v Cisco ACI- Popis směrování paketů v Cisco ACI- Představení konektivity do externích sítí- Představení integrace VMM- Popis integrace čtvrté až sedmé vrstvy- Popis managementu pro Cisco ACI

Předpoklady

- Znalosti v oblasti sítí a protokolu TCP/IP, IPv4 směrovacích protokolů, konfigurace Cisco směrovačů a přepínačů, znalosti Cisco architektury pro datová centra, základní znalosti v oblasti virtualizace.

Studijní materiály

Účastníci obdrží přístup k elektronické verzi studijních materiálů.

Implementing Cisco Application Centric Infrastructure

Vybraný termín:

8.4.2024 –  12.4.2024  Bratislava 2 Upřesnující informace k termínu

Cena
3 200 Euro + 20% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a dvě ? Součet zapište číslicemi.