Implementing and Configuring the Cisco Identity Serv. Engine

Kurzem Vás provede Muller Ivan

Základní info

Cíle kurzu

Seznámení s teorií i praktickou konfigurací Cisco Identity Services Engine (ISE) verze 3.0. Cisco ISE platforma nahrazuje stávající Cisco Secure Access Control System (ACS) a Network Admission Control (NAC) server, které jsou typicky využívany pro ověřování uživatelů přistupujících do vnitřní sítě. Studenti budou implementovat IEEE 802.1X síťové služby na přepínačích Cisco Catalyst a Nexus a Cisco wireless produktech.

Obsah kurzu

+ Seznámení s Cisco TrustSec a ISE architekturou+ Možnosti nasazení Cisco Identity Services Engine - instalace Cisco ISE, konfigurace vysoké dostupnosti Cisco ISE+ Klasifikace a politiky - využití Cisco ISE pro vynucení politik, konfigurace Cisco ISE pro MAB (MAC Authentication Bypass), konfigurace Cisco ISE pro wired a wireless 802.1X autentizaci, nasazení ISE do VPN prostředí, nasazení ISE s Web autentizací+ Guest, Profiler a Posture služby+ Návrh Cisco TrustSec architektury pro ISE+ Řízení administrativního přístupu na síťové prvky (TACACS+)

Předpoklady

- Znalosti v oblasti Internetworkingu, TCP/IP, konfigurace Cisco směrovačů a přepínačů v rozsahu školení: CCNA- Základní dovednosti a znalosti potřebné pro konfiguraci Cisco bezpečnostních řešení v rozsahu školení: SCOR

Studijní materiály

Účastníci obdrží přístup k elektronické verzi studijních materiálů.

Implementing and Configuring the Cisco Identity Serv. Engine

Vybraný termín:

2.9.2024 –  6.9.2024  Praha 8 Upřesnující informace k termínu

Cena
65 000 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a šest ? Součet zapište číslicemi.