CompTIA CASP+

Kurzem Vás provede Jan Kopriva

Základní info

Cíle kurzu

Tento oficiální certifikační kurz má za cíl předat posluchačům praktické znalosti pokročilých bezpečnostních konceptů a architektur v rozsahu dostačujícím pro úspěšné složení certifikační zkoušky CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+). V ceně je voucher na certifikační zkoušku CompTIA CAS-003.

Obsah kurzu

- Řízení IT s důrazem na řízení rizik- Nástroje pro spolupráci a jejich využití v organizační bezpečnosti- Role výzkumu a analytiky v zabezpečení organizace- Integrace pokročilých autorizačních a autentizačních technik- Kryptografické nástroje- Bezpečnostní nástroje pro koncové body- Bezpečnostní nástroje pro mobilní zařízení- Zabezpečení sítí- Bezpečný vývojový cyklus softwaru a zabezpečení v návrhu systémů- Integrace různých technologií v rámci bezpečných architektur- Bezpečnostní analýzy a hodnocení- Reakce na bezpečnostní incidenty a zotavení z nich

Předpoklady

Posluchači by měli mít znalosti informační bezpečnosti alespoň na úrovni kurzu CompTIA Security+ a víceleté praktické zkušenosti v IT. CompTIA doporučuje alespoň desetiletou praxi v IT, včetně nejméně pětileté technické bezpečnostní praxe.

Studijní materiály

Účastníci obdrží přístup k elektronické verzi studijních materiálů, které jsou v anglickém jazyce.

CompTIA CASP+

Vybraný termín:

25.11.2024 –  29.11.2024  Praha 8 Upřesnující informace k termínu

Cena
54 900 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a osm ? Součet zapište číslicemi.