Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Cisco ASA Express Security

Základní info

Cíle kurzu

Školení končí k 23.2.2020 a bude nahrazeno novým. V případě, že potřebujete uspořádat školení do konce ledna 2020, kontaktujte prosím cz-training.Přehled nových kurzů naleznete zde (proklik na Cisco stránky).Seznámení se s nasazením bezpečnostních principů jako je NAT a ACL pomocí Cisco ASA Firewall. Naučit se jednoduše integrovat Cisco ASA Firewall do sítě pomocí grafického nástroje ASDM, využívat jeho možnosti dohledu a řešit problémy pomocí nástrojů packet-tracer apod. Schopnost nasadit Remote Access SSL VPN. Naučit se základní konfiguraci Cisco ASA FirePOWER modulu pomocí Cisco FireSIGHT Management Centra. Porozumět službě Cloud Web Security.

Obsah kurzu

+ Řešení Cisco ASA, specifikace a vlastnosti.+ Nasazení do sítě, nastavení základních bezpečnostních pravidel+ Remote Access SSL VPN + ASDM - Managament nástroj pro Cisco ASA, jeho schopnosti pro hledání a řešení problémů+ NGFW - Cisco ASA FirePOWER Service module+ Cloud Web Security+ Vysoká dostupnost typu A/S

Předpoklady

Základní znalost principů firewallu a jeho funkcím jako NAT, Aplikační inspekce, Filtrování paketů. Znalost IP protokolu, Cisco CLI konfigurace v rozsahu kurzu ICND. Povědomí o principech firewallu v rozsahu kurzu SAAOV.

Studijní materiály

Účastníci obdrží kopii předváděných prezentací.

Cisco ASA Express Security

Vybraný termín:

 Bratislava

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a deset ? Součet zapište číslicemi.