Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální.

Rychlý Talent Management

kurz

Základní info

Úvod
Je reálné vytvořit funkční systém práce s talenty snadno, rychle a velmi stručně? Třeba i na jednu stránku papíru? V dnešní době již většina firem akceptovala fakt, že hlavní výhodou Talent Managementu je zajištění a fungování modelu „správní lidé na správných místech a ve správnou dobu“ a tím i samozřejmého naplňování celofiremní strategie a ekonomických cílů. Takové společnosti se pak stávají pro talenty vyhledávaným a atraktivním zaměstnavatelem a zaměstnavatelé jsou schopni nadále udržovat svou konkurenceschopnost a přinášet na trh nové produkty nebo služby. V kurzu si představíme jednoduché metody, které by firmám měli pomoci urychlit definovat nejlepší budoucí lídry a dát jim prostor k růstu i rozvoji. 

Cíle
Absolventi kurzu budou schopni co nejjednoduššími způsoby rozpoznat a rozvíjet talentované zaměstnance, naplánovat nástupnictví v organizaci, si uvědomit, které nástroje fungují k udržení a angažovanosti nejdůležitějších zaměstnanců, získají inspirace pro zavedení Talent Managementu ve firmě.

Obsah
Jak na rychlý Talent Management. Proces identifikace, výběru a rozvoje talentů. Talent Management – příprava budoucnosti Vaší firmy. Jak řídit kariéru a plánovat nástupnictví. Jak celý systém udržet jednoduchý a co nejméně komplikovaný. Doporučení pro praxi českých podniků.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, příklady z praxe.

Určeno
Manažerům a pracovníkům HR a jednotlivcům, kteří se zabývají rozvojem a vedením zaměstnanců.

Rychlý Talent Management

Vybraný termín:

21.4.2020  Praha 2
09:00 – 16:00 hod.

Cena
4300 Kč + 21 % DPH

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.