Němčina

kurz

Základní info

Výuka němčiny v kurzech

nabízíme Vám ji malých kroužcích - 4 - 7 sedm studentů je maximum pro zvolený kurz a jsou možné i kroužky menší. Méně studentů vám dává větší šance k porozumění jazyka a procvičení konverzace s ostatními studenty a s přítomnými lektory. Výuka je tak efektivní a jste do ní stále zapojeni a snáze tím si vše osvojíte a zapamatujete. Podrobně o skupinových kurzech.

Nabízíme Vám i ODBORNĚ ZAMĚŘENÉ KURZY pro lékaře a zdravotníky, stavaře, techniky i informační technologie. Tyto kurzy jsou pro studenty a alespoň středně pokročilou němčinou - úroveň B1 a vyšší.

ROZVRH KURZŮ NĚMČINY pro začátečníky i pokročilé. Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat a platit pak budete jen odpovídající část kurzu.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít pak můžete se studiem kdykoliv v domluvené intenzitě výuky.

Lektoři

České lektorky, které Vás budou němčinu učit od začátečníků po specializovanou konverzaci jsou všechny absolventkami FF UK v Praze a učí u nás již několik let. Během kurzu se tedy nestane, že by se vyučující měnili.

Jako pokročilí můžete mít výuku, případně konverzační hodiny také s rodilou mluvčí, studující na UK v doktorandském studiu. Mluví česky.

Učebnice

Sprechen Sie Deutsch, Polyglot, Bank Deutsch, Deutsch im gesprech ... a množství dalších materiálů lektorek pro základní i odborně specializovanou výku (bankovní, účetní, technická, IT, zdravotnická ...)

Firemní výuka němčiny

Jste společností, pro které jsou německé nebo rakouské firmy obchodními partnery a často tam proto cestujete nebo Vaši partneři přijíždějí k nám? Dokonalá znalost němčiny Vám pak nepochybně pomůže nejen při oficiálních jednáních, ale i při následných přátelských setkáních. Naše jazyková škola se svými výbornými lektory Vám může nabídnou její výuku, ať už na vašem pracovišti nebo ve vybavených učebnách jazykové školy v centru Prahy - Hybernská ulice 22, kde je klid pro nerušené studium. Intenzitu a čas jednotlivých lekcí zle domluvit podle Vašich potřeb. Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni – od začátečníků po konverzační úroveň. Podrobně o firemních kurzech

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce Nemusíte ztrácet čas cestováním do učeben, stačí na počítači zapnout příslušný program, spojit se přímo s lektorem a začít další lekci.

Online výuka němčiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Online internetový kurz němčiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka němčiny online je podmíněna pouze počítačem s volně dostupnými programy trvale připojeným k internetu, mikrofonem a reproduktory nebo sluchátky. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého lektora. Přečtěte si podrobně o tom, jak ONLINE VÝUKA probíhá.

Německo a němčina

Německo s Rakouskem jsou našimi sousedy a nimiž jsme spojeni dlouhou a pestrou historií, kulturními, hospodářskými i osobními styky. Německo je naším největším obchodním a hospodářským partnerem, mnoho lidí spolupracuje s německými nebo rakouskými společnostmi nebo tam pracuje. A dovolená v Rakousku - v zimě na lyžích, v létě na cyklostezkách, na podzim na vinařských stezkách a celoročně ve wellness centrech je stále oblíbenější. Stejně tak cesty na sever k baltskému nebo severnímu moři, do rychle se měnícího Berlína, za kulturními památkami Bavorska nebo na vánoční trhy do Drážďan.

Znalost němčiny by tedy měla patřit k těm základním. Pokud se jí chcete naučit od začátků, nebo své znalosti zdokonalit, nabízí Vám Jazykové škola Mgr. Dany Čepkové v Praze, Hybernské ulici 22, se svými lektory semestrální kurzy na různém stupni znalostí od začátečníků po specializovanou konverzaci. Studovat můžete i individuálně nebo online odkudkoliv.

Ukázka textu

Ich habe vergessen, was meine Großmutter anhatte, als schlimme Wort Asien sie wieder auf die Beine brachte. Warum gerade sie mir als erste vor Augen steht, weiß ich nicht, zu Lebzeiten hat sie sich niemals vorgedrängt. Ich kenne alle ihre Kleider: das braune mit dem Häkelkragen, das sie zu Weihnachten und zu allen Familiengeburgstagen anzog, ihre schwarze Seidenbluse, ihre ... 
Christa Wolf - Blickwechsel

Německy se domluvíte:

Německu, Rakousku, Švýcarsku, Lucembursku, Lichtenštejnsku, částečně v zemích Beneluxu, Argentině, Čile. USA .... Je to jazyk našich největších sousedů.

 

Podzimní semestr 2016 začíná od 19. září, čas první hodiny naleznete ZDE.

Němčina

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.