KURZY OBCHODNÍCH DOVEDNOSTÍ

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    118835

Popis kurzu na míru KURZY OBCHODNÍCH DOVEDNOSTÍ

Od svého založení v roce 1999 si Panorama ILA uvědomuje stále rostoucí poptávku v manažerském sektoru po komplexních a intenzivních kurzech obchodních a manažerských dovedností. Takové kurzy se nabízejí po celé republice, ale často za přemrštěné ceny a s nevyhovujícími programy, což řadu zájemců o tyto potřebné kurzy často odradí, a tak přicházejí o jedinečnou příležitost zlepšit své obchodní a manažerské schopnosti.

Zpočátku Panorama ILA nabízela pouze individuální kurzy. Jejich úspěch, a zvláště pak úspěšná realizace projektů Evropské unie pro střední Moravu Gateway I a II, nás podnítila k přípravě nabídky kurzů obchodních a manažerských dovedností v širším měřítku.

Česká republika se stává součástí evropského společenství, a proto je velice důležité, aby si čeští pracovníci v administrativě a managementu dále rozšířili své dovednosti a potenciál, a tak se efektivně vypořádali s požadavky blízké budoucnosti. Stále více společností si v současné době uvědomuje nutnost rozvoje dovedností svých zaměstnanců, pokud si chtějí udržet pozici na trhu. V podnikání je důležitý postřeh a rychlá reakce, a proto je zapotřebí všímat si druhé strany, mít informace, a tak si udržet svou konkurenceschopnost. Naše kurzy Vám mohou při dosažení tohoto cíle pomoci .

Kurzy obchodních a manažerských dovedností se konají v českém i anglickém jazyce a všichni naši lektoři mají zkušenosti v daných oborech.
Pořádáme:

* kurzy otevřené veřejnosti (v daných dnech po celý rok)
* kurzy pro uzavřené skupiny (exkluzivní podmínky)
* individuální kurzy (kurzy na míru)

Během výuky se zaměřujeme na tyto klíčové oblasti:

* komunikace v podnikání
* práce v kanceláři, administrativní dovednosti
* prodej a marketing
* jednání, prezentace
* jak si správně rozvrhnout čas (time management)
* účetnictví, finance
* Evropská unie
* lidské zdroje
* založení firmy
* PC dovednosti

Místo konání a délka kurzů

Kurzy obchodních a manažerských dovedností probíhají v našich učebnách v centru Olomouce. V případě potřeby se však mohou za zvláštních podmínek konat i v sídle společnosti či v zahraničí (pro uzavřené skupiny a jednotlivce). Na požádání uspořádáme i pobytové kurzy v ČR nebo zahraničí.

Délka kurzů:

* 3 dny: obvykle úterý - čtvrtek nebo středa - pátek
* 5 dní: pondělí - pátek
* kombinovaný kurz: čtvrtek - neděle
* individuální: po celý rok v délce 2 - 14 dní

Všechny kurzy probíhají v přátelském a moderním prostředí. V jejich průběhu nabízíme podávání studených i teplých nápojů. Pobytové kurzy zahrnují ubytování s plnou penzí.