KURZY OBCHODNÍCH DOVEDNOSTÍ

Kurz na míru

Základní info

Od svého založení v roce 1999 si Panorama ILA uvědomuje stále rostoucí poptávku v manažerském sektoru po komplexních a intenzivních kurzech obchodních a manažerských dovedností. Takové kurzy se nabízejí po celé republice, ale často za přemrštěné ceny a s nevyhovujícími programy, což řadu zájemců o tyto potřebné kurzy často odradí, a tak přicházejí o jedinečnou příležitost zlepšit své obchodní a manažerské schopnosti.

Zpočátku Panorama ILA nabízela pouze individuální kurzy. Jejich úspěch, a zvláště pak úspěšná realizace projektů Evropské unie pro střední Moravu Gateway I a II, nás podnítila k přípravě nabídky kurzů obchodních a manažerských dovedností v širším měřítku.

Česká republika se stává součástí evropského společenství, a proto je velice důležité, aby si čeští pracovníci v administrativě a managementu dále rozšířili své dovednosti a potenciál, a tak se efektivně vypořádali s požadavky blízké budoucnosti. Stále více společností si v současné době uvědomuje nutnost rozvoje dovedností svých zaměstnanců, pokud si chtějí udržet pozici na trhu. V podnikání je důležitý postřeh a rychlá reakce, a proto je zapotřebí všímat si druhé strany, mít informace, a tak si udržet svou konkurenceschopnost. Naše kurzy Vám mohou při dosažení tohoto cíle pomoci .

Kurzy obchodních a manažerských dovedností se konají v českém i anglickém jazyce a všichni naši lektoři mají zkušenosti v daných oborech.
Pořádáme:

* kurzy otevřené veřejnosti (v daných dnech po celý rok)
* kurzy pro uzavřené skupiny (exkluzivní podmínky)
* individuální kurzy (kurzy na míru)

Během výuky se zaměřujeme na tyto klíčové oblasti:

* komunikace v podnikání
* práce v kanceláři, administrativní dovednosti
* prodej a marketing
* jednání, prezentace
* jak si správně rozvrhnout čas (time management)
* účetnictví, finance
* Evropská unie
* lidské zdroje
* založení firmy
* PC dovednosti

Místo konání a délka kurzů

Kurzy obchodních a manažerských dovedností probíhají v našich učebnách v centru Olomouce. V případě potřeby se však mohou za zvláštních podmínek konat i v sídle společnosti či v zahraničí (pro uzavřené skupiny a jednotlivce). Na požádání uspořádáme i pobytové kurzy v ČR nebo zahraničí.

Délka kurzů:

* 3 dny: obvykle úterý - čtvrtek nebo středa - pátek
* 5 dní: pondělí - pátek
* kombinovaný kurz: čtvrtek - neděle
* individuální: po celý rok v délce 2 - 14 dní

Všechny kurzy probíhají v přátelském a moderním prostředí. V jejich průběhu nabízíme podávání studených i teplých nápojů. Pobytové kurzy zahrnují ubytování s plnou penzí.

KURZY OBCHODNÍCH DOVEDNOSTÍ

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je devět a tři ? Součet zapište číslicemi.