Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Voucher se slevou 20% na studium programu MBA Security (SE) od společnosti Manažerský institut

Základní info

Profesní vzdělávací program Master of Business Administration (MBA) ve specializaci 
Security - bezpečnostní studia představuje aktuální stav v oblasti komerční bezpečnosti a pohled na její výkon.

Pracuje zejména s legislativou, obvyklou praxí a každodenní reálnou zkušeností.

Cílem programu je představit komerční bezpečnost jako jedno z témat budoucnosti. Komerční bezpečnost existuje de facto sama o sobě. Tuto existenci vyvolaly společenské vztahy a potřeby společnosti. Přesto její popis v zákoně nebyl dlouhá léta ukotven, přestože se jedná o oblast dotýkající se velmi blízko aktivitám svěřeným pouze státu.

Pojem bezpečnost obsahuje velmi široké spektrum činností. Zahrnuje do sebe ochranu státního území, obyvatelstva, ochranu lidských a společenských zájmů, až po ochranu jednotlivce, jeho zdraví, života a majetku, před všemi škodlivými jevy a událostmi, které lze předvídat čnebo ovlivňovat lidskou činností nazývanoubezpečnostní ochrana. Ve které části tak širokého spektra bude komerční bezpečnost vlastně působit? Pro správné chápání obsahu je potřebné ji nejprve vymezit.

V negativním vymezení to znamená určit činnosti, které do komerční bezpečnosti nemohou spadat. Jsou to určitě bezpečnostní činnosti realizované bezpečnostními subjekty popsanými ve speciálních zákonech o Armádě ČR, o Policii ČR, Městské a obecní policii, o Vězeňské službě či Celní správě. Pozitivní vymezení se naopak opírá o existenci takových bezpečnostních činností, které de facto existují nezávisle na těchto subjektech a dokonce se dále spontánně vyvíjejí dle potřeb obyvatelstva, trhu nebo logicky vyplývají z právní úpravy společenských vztahů. Do pozitivního vymezení patří ochrana majetku jedince, převoz peněz a cenností fyzickým a právnických osobám nebo detektivní služby.

Program MBA Security je určen všem, kteří při své práci zajišťují ochranu osob a majetku nebo jsou na výkonných funkcích v rámci bezpečnostních složek, integrovaného záchranného systému případně vykonávají činnosti na úseku prevence kriminality.


V praxi ho využijí zejména pracovníci a zaměstnanci bezpečnostních nebo detektivních služeb, příslušníci ozbrojených složek, nebo ti, kteří se na tyto pozice připravují. Vhodný je i pro budoucí podnikatele v oblasti komerční bezpečnosti.

Program MBA Security je připravován a přednášen ve spolupráci s Asociací soukromých bezpečnostních služeb a ve spolupráci s Bohemia asociací detektivních a ochranných služeb.

Garantem oboru je pak prezident Asociace soukromých bezpečnostních služeb JUDr. Jiří Kameník.

V rámci oboru Security jsou přednášeny následující moduly:

1.   Úvod do komerční bezpečnosti

2.   Systematizace komerční bezpečnosti

3.   Komerční bezpečnost

4.   Zpravodajství v komerční bezpečnosti

5.   Sám sobě bodyguardem

6.   Korupce a protikorupční nástroje

7.   Psychologie komunikace

8.   Efektivní řízení lidských zdrojů

9.   Profesní etiketa, vystupování a protokol

10. Timemanagement

+

Diplomová práce

Leták k oboru Security - bezpečnostní studia je ke stažení zde

Voucher se slevou 20% na studium programu MBA Security (SE) od společnosti Manažerský institut

Vybraný termín:

24.7.2019  Praha

Cena
57785 Kč + 21 % DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a dvě ? Součet zapište číslicemi.