Základy komunikace s podřízenými

Základní info

Chcete se dozvědět, jak komunikovat s podřízenými?  Chcete se naučit přijímat a poskytovat zpětnou vazbu? Chcete umět správně zadat úkol a kontrolovat jeho plnění? Přihlašte se na náš veřejný seminář, kde se vše dozvíte praktickou, interaktivní formou. Právě tak, abyste tomu rozuměli. V průběhu jednodenního veřejného semináře se dozvíte

  • Jak vnímat své podřízené, a jak se stavět vůči nim
  • Jak komunikovat s podřízenými
  • Jak přijímat a poskytovat zpětnou vazbu
  • Jak zadat úkol
  • Jak kontrolovat jeho plnění

a řadu dalších věcí, vše prakticky, smysluplně, srozumitelně a odborně.

Přednášejícím semináře je poradce portálu Firemní-sociolog.cz, PhDr. Vojtěch Bednář. Seminář trvá jeden den (od 9:00 do 16:00 s přestávkami). Místem konání je Praha (místo bude upřesněno) v termínu, který bude dán počtem zájemců (předběžně leden-únor 2014, seminář je určen pro nejvýše 12 osob).

Cena semináře je pro jednu osobu 5999 Kč (DPH se neplatí), v případě účasti dvou osob z jedné firmy platí druhá poloviční cenu. Každý účastník obdrží knihu Sociální vztahy v organizaci a jejich management. certifikát o účasti a také slevu 15% na poradenské služby od poradců portálu Firemní-sociolog.cz. Součástí ceny je drobné občerstvení v průběhu semináře.

Chcete-li se zúčastnit, pošlete e-mail na adresu kontakt@firemni-sociolog.cz Více informací získáte na tel. 731 782 385 (v pracovní dobu)

Základy komunikace s podřízenými

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a sedm ? Součet zapište číslicemi.