Vývoj ve světě podnikání

workshop

Základní info

Jste podnikatel, manažer, zaměstnanec nebo spotřebitel? Globální změny ve světě byznysu ovlivňují každého z nás. Přinášíme vám nové přístupy a systémová řešení, jak obnovit prosperitu, oživení, smysl a rozkvět lidí i firem. Nechte se inspirovat a staňte se změnou, kterou chcete vidět kolem sebe.

Svět podnikání již delší dobu volá po výrazné změně myšlení, hodnot a systémů. Otevřel se tak prostor pro nové alternativní metody a neotřelé přístupy, které měly najít řešení na současný stav stagnace, chaosu, bezpráví, korupce a kolektivního strachu z budoucnosti.

V byznysu se díky tomu objevily nové metody růstu a důraz na hledání nových hodnot, která přinesla současná módní hesla jako např. - lidský potenciál, mise, vize, smysl, naplnění, svoboda, vědomý business, leadership, koučink, mentoring, konstelace, síťování, tvořivost, autenticita, integrita, inovace, diverzita, synergie, otevřenost, osobní rozvoj apod.

Bohužel však mnohdy zůstává pouze u těchto výrazů, která dobře znějí, ale málokdo ví, co znamenají. Nějak se prostě vytratil skutečný OBSAH a hlavně uplatnění těchto kvalit v každodenní praxi.

Na tomto workshopu si proto připomeneme OBSAH a ukážeme si systémová řešení a konkrétní návody na některá palčivá témata firemní sféry:

  • Jak obnovit finanční tok ve firmě – příčiny ztrát, dluhů, insolvence
  • Jak oživit stagnaci korporátních hierarchických systémů
  • Jak uspořádat „kreativní chaos“ tzv. svobodných firem
  • Jak vrátit lidskost a kvalitu vztahů do byznysu – Human Relations
  • Jak na ztrátu osobního kontaktu – sociální sítě, webináře atd.
  • Jak na firemní kulturu strachu, stresu a kontroly řízení
  • Jak vrátit poslání, smysl a obsah do firemních procesů

JAK BUDEME PRACOVAT?

Společně vytvoříme živý prostor pro diskusi, otázky, introspekci, konstelační a praktické ukázky z firemní praxe.

Vývoj ve světě podnikání

Vybraný termín:

 Praha

Cena
500 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a sedm ? Součet zapište číslicemi.