Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Post-COVID Industrial & Social Performance

Axel Parkhouse

Kurzem Vás provede Axel Parkhouse

CEO - Arthur Hunt Group

Základní info

Cíl webináře

Převedení globálních otázek, které nastanou po skončení pandemie, do akčních plánů na změnu organizace provozu průmyslových podniků a zvýšení výkonnosti.

Obsah webináře

Po pandemii se objeví více technologií, více inovací a mnoho dalších nových produktů. Ve výrobních závodech pravděpodobně dojde k vývoji nových produktů, zvýšení produktivity, implementaci nových technologií (např. Inteligentní továrna atd.) a snížení nákladů na dopravu (také kvůli problémům se životním prostředím). Stále rostoucí tlak na kompromisy v opatřeních se nicméně promítne do „chaosu“, který vytváříme v našich výrobních provozech: zvýšený tlak na týmy, pokles spokojenosti a angažovanosti zaměstnanců a jejich vyšší fluktuace. CEO a HR se budou muset více zaměřit na technologie a týmy, aby udrželi kvalitu výroby a spokojenost zákazníků.

První hodina webináře bude zaměřena na představení 8 různých příkladů změn v různých průmyslových odvětvích, včetně letectví, automobilového průmyslu, zdravotnictví a výroby polovodičů. Poté bude následovat 30 minut otázek a odpovědí.

O řečníkovi

Axel Parkhouse má 35 let zkušeností v oblasti automobilového průmyslu, letectví, FMCG a pomáhá společnostem v průběhu jejich restrukturalizací a transformací. Jako předseda skupiny Arthur Hunt Group se Axel zapojuje do významných jednání s odbory ve většině evropských zemí a je v přímém kontaktu s předními politickými a odborovými lídry v celé Evropě. Vede také specifické programy pro rozvoj malých a středních firem a pro integraci nových digitálních technologií do průmyslových podniků.

Axel zahájil svou kariéru počátkem 80. let společně Arthurem Andersenem, poté se stal zakládajícím partnerem společnosti Hommes et Technologies, nyní Arthur Hunt Consulting. Generálním ředitelem skupiny je od roku 2007.

Post-COVID Industrial & Social Performance

Vybraný termín:

22.4.2021  Online
13:00 – 14:30 hod.

Cena
0 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.