MBA Personální řízení

kurz

Základní info

Cílem vzdělávacího programu MBA se zaměřením na Lidské zdroje a personalistiku je rozšířit odborné znalosti účastníků v oblasti řízení lidských zdrojů. Kromě  všeobecných manažerských předmětů jsou hlavní součástí vzdělávání specializované předměty, např. Plánování a rozvoj lidských zdrojů, Získávání a výběr nových zaměstnanců, Firemní kultura atd.

Absolvováním MBA programu se zaměřením na personální řízení, účastník získává předpoklady pro výkon funkcí na pozici HR manažera, vedoucího pracovníka personálního oddělení atd.

Účastník programu si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého vzdělávání (tzv. distanční forma vzdělávání). Právě tento moderní typ vzdělávání a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti studia a zaměstnání. Účastníci a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů, v případě potřeby osobně.

Výhodou vzdělávání na London International Graduate School jsou také praktické tréninky zaměřené na manažerské a komunikační dovednosti, které jsou ihned využitelné v pracovním životě.

Všechny programy a tréninky jsou v českém jazyce.

MBA Personální řízení

Vybraný termín:

 Praha Upřesnující informace k termínu

Cena
dle aktuálního ceníku na www.ligschool.com

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.