LOGISTIKA kvalita logistiky - in-house (1 den)

Základní info

Pohled logistiky na kvalitu a kvality na logistiky nemusí být vždy v oboustranném pochopení. Systémy kvality v čele s normou ISO 9001:2015 však v rámci procesního vedení organizace, jasně definují cíle každého oddělení společnosti, včetně logistiky.

Logistika může být pro některé procesy jak vstupem ta i výstupem z vlastního nastavení materiálového toku. Nastavení metodiky řízení kvality v oblastech logistických toků, je v dnešní době cílem každé společnosti v rámci pozice na trhu.

Posluchači semináře budou mít nejdůležitější informace o systémovém chápání kvality v logistice z hlediska základní normy ISO 9001:2015 a jejích návaznostech na ostatní významné činnosti v rámci hlavního procesního řetězce.

 Na základě získaných informací budou připraveni podílet se na zvyšování kvality interně zabezpečovaných logistických operací i spolupracovat na potřebném rozvoji dodavatelů.

 

 PRO KOHO JE URČEN: 

Seminář je určen pro všechny zájemce podniků a společností, kteří si potřebují rozšířit vědomosti z oblasti logistiky se zaměřením na skladové hospodářství. Konkrétně vedoucím pracovníkům (mistrům) logistiky, skladů, nákupu a výroby.

 

ČAS: 1denní seminář od 08:30 - do 16:00

POŽADAVKY: bez podmínek

MÍSTO: dle požadavku objednavatele nebo v provozovně Eluka s platným servisem

PROVOZOVNA:  ELUKA ,Písecká 904, 386 01 Strakonice (vedle Mountfieldu)

 

DALŠÍ INFORMACE: 

Absolvováním semináře získáte 8 kreditů k certifikátu "Manažer logistiky" – lze objednat i samostatně.

Všechny reservace jsou nejdříve ověřeny z hlediska dostupnosti. Faktura je vystavena až v případě skutečné realizace semináře.

LOGISTIKA kvalita logistiky - in-house (1 den)

Vybraný termín:

 Jihočeský kraj

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je osm a deset ? Součet zapište číslicemi.