Kurzy manažerských dovedností

kurz

Základní info

Od svého založení v roce 1999 si Panorama ILA uvědomuje stále rostoucí poptávku v manažerském sektoru po komplexních a intenzivních kurzech obchodních a manažerských dovedností. Takové kurzy se nabízejí po celé republice, avšak často za přemrštěné ceny a s nevyhovujícími programy, což řadu zájemců o tyto potřebné kurzy často odradí. Uchazeči tak často přicházejí o jedinečnou příležitost zlepšit své obchodní a manažerské dovednosti.

Zpočátku Panorama ILA nabízela pouze individuální kurzy. Jejich úspěch, a zvláště pak úspěšná realizace projektů Evropské unie pro střední Moravu Gateway I a II, nás podnítila k přípravě nabídky kurzů obchodních a manažerských dovedností v širším měřítku.

Česká republika se stává součástí evropského společenství, a proto je velice důležité, aby si čeští pracovníci v administrativě a managementu dále rozšiřovali své dovednosti a potenciál, a efektivně se tak vypořádali s požadavky blízké budoucnosti.Stále více společností si v současné době uvědomuje nutnost rozvoje dovedností svých zaměstnanců, pokud si chtějí udržet pozici na trhu. V podnikání je důležitý postřeh a rychlá reakce, a proto je zapotřebí všímat si druhé strany, mít informace, a tak si udržet svou konkurenceschopnost. Naše kurzy Vám mohou při dosažení tohoto cíle pomoci.

Kurzy obchodních a manažerských dovedností se konají v českém i anglickém jazyce a všichni naši lektoři mají zkušenosti v daných oborech.
Pořádáme:

* Kurzy otevřené veřejnosti (v daných dnech po celý rok)
* Kurzy pro uzavřené skupiny (exkluzivní podmínky)
* Individuální kurzy (kurzy na míru)

Během výuky se zaměřujeme na tyto klíčové oblasti

* Komunikace v podnikání
* Práce v kanceláři, administrativní dovednosti
* Prodej a marketing
* Jednání, prezentace
* Jak si správně rozvrhnout čas (Time Management)
* Účinné vedení lidí (Leadership)
* Účetnictví, finance
* Budování týmu a přemístění
* Evropská unie
* Lidské zdroje
* Výběr zaměstnanců
* Založení firmy
* PC dovednosti

Výše uvedená témata se vyučují z hlediska českého i evropského a z hlediska místních i celosvětových požadavků. Nenabízíme univerzální nebo standardní program kurzu.
Místo konání a délka kurzů

Kurzy obchodních a manažerských dovedností probíhají v našich učebnách v centru Olomouce. v případě potřeby se však mohou za zvláštních podmínek konat i v sídle společnosti či v zahraničí (pro uzavřené skupiny a jednotlivce). Na požádání uspořádáme i pobytové kurzy v ČR nebo zahraničí.

Délka kurzů:

* 3 dny: obvykle úterý - čtvrtek nebo středa - pátek
* 5 dní: pondělí - pátek
* Kombinovaný kurz: čtvrtek - neděle
* Individuální: po celý rok v délce 2 - 14 dní.

Všechny kurzy probíhají v přátelském a moderním prostředí. v jejich průběhu nabízíme podávání studených i teplých nápojů. Pobytové kurzy zahrnují ubytování s plnou penzí.

Kurzy manažerských dovedností

Vybraný termín:

 Olomoucký kraj

Cena
Pokud máte zájem o náš katalog s nabídkou kurzů obchodních dovedností, kontaktujte nás prosím.

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je osm a čtyři ? Součet zapište číslicemi.