Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Efektivní Time Management

Kurzem Vás provede Ing. Radek Drnovský

Jsem kouč, facilitátor a lektor. Od roku 1996 pomáhám lidem a organizacím k jejich dlouhodobému rozvoji. Cenné zkušenosti jsem získal při…

Základní info

Dnešní doba klade čím dál větší nároky na Efektivní Time Management. Přejeme si uskutečnit celou řadu vlastních představ a plánů a k tomu neustále přibývají požadavky od našeho okolí. Množství všech úkolů, které potřebujeme dokončit, často přesahuje naše reálné možnosti. Jak se v takové situaci rozhodnout, čemu dát přednost a co odložit. Na čem pracovat a co naopak zrušit? Jak vybrané úkoly dokončit, jak neprokrastinovat, jak se soustředit a kde na to všechno vzít energii? Právě to se dozvíte v tomto kurzu.

Co vám online trénink přinese užitečného

  • zjistíte, jak lze přímočařeji a rychleji dokončit rozpracované úkoly
  • pochopíte, v čem spočívají hlavní principy Time Managementu a jak je můžete využít ve své praxi
  • seznámíte se s řadou praktických nástrojů a pomůcek pro efektivní Time Management
  • naučíte se, jak stanovit prioritu jednotlivých úkolů a určit pořadí, ve kterém je plnit
  • pochopíte, jak jednoduše uvolnit myšlení od naléhavých úkolů a ponechat si v hlavě prostor pro vlastní tvořivost
  • poznáte, jak získat klid na práci a postupovat v případě vyrušování
  • najdete zdroj pro vlastní energii a osvojíte si práci s koncentrovanou energií a pozorností
  • pochopíte, co je příčinou vaší prokrastinace a jak jí předcházet
  • zjistíte, které nejdůležitější návyky pro svůj Time Management můžete dále rozvíjet

 

Komu je online trénink určen

Trénink je nepostradatelný pro manažery, vedoucí týmů, organizátory různých akcí. Prakticky je však vhodný pro každého, kdo se potřebuje rozvíjet v plánování a dokončování projektů a úkolů. Trénink je přizpůsoben jak pro pokročilé účastníky, tak pro ty, kteří v tématu Time Managementu začínají. Stavíme na individuálních zkušenostech a díky velké míře individuálního přístupu během kurzu se může posunout opravdu každý.

Forma a průběh online tréninku

Kurz se skládá ze dvou půldenních modulů (2 x 3 hodiny). V čase mezi nimi vám nabídneme praktický domácí úkol. Informace, jak se připojit, spolu s technickými doporučeními vám zašleme přibližně týden předem. Připojení je snadné, není nutné nic instalovat. Pro zvýšení interaktivity kurzu je podmínkou účasti používání kamery a mikrofonu.

Oba moduly budou probíhat na platformě Zoom. Budou interaktivní s velkou mírou vašeho zapojení. Těšit se můžete na praktická cvičení i sdílení zkušeností.

Hlavní přidanou hodnotou je interaktivní formát vedení tréninku. Účastníci jsou vysokou mírou po celou dobu zapojeni do mnoha společných i individuálních cvičení, diskusí a reflexí. Zkušený lektor a kouč Radek Drnovský se tématu efektivního Time Managementu věnuje již více než 25 let jak pro svoji vlastní potřebu, tak pro spolupráci v týmech. Své zkušenosti uplatňuje dlouhodobě jako lektor a konzultant. Intenzivním tréninkem a sdílením zkušeností lektora i samotných účastníků ovládnete v krátké době velké množství velmi praktických dovedností a nástrojů. V neposlední řadě k vysoké míře interakce lektora a účastníků přispívá i nízký počet účastníků.

Efektivní Time Management

Vybraný termín:

4.10.2022  Online Upřesnující informace k termínu
09:00 – 16:00 hod.

Cena
3 900 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a devět ? Součet zapište číslicemi.