Business Brunch 2022 – Motivace jinak

Kurzem Vás provede PhDr. František Hroník

Ředitel společnosti Motiv P a odborný garant kvality jejích rozvojových a poradenských programů. Zkušený psycholog, lektor a kouč. Autor odborných…

Základní info

Efektivní motivace zaměstnanců patří k důležitým kompetencemi manažerů. Motivace se skládá z jednotlivých motivů, které mohou být směřované k požadovanému chování, ale jiné mohou naopak od takového chování odrazovat. Jak podpořit a rozvíjet kladné motivy a jak naopak omezit nebo eliminovat motivy záporné se dozvíte právě na tomto listopadovém brunchi.

Získáte nové znalosti nejen o motivačních teoriích ale i o specifických požadavcích a potřebách různých typů zaměstnanců.

Business Brunch® 2022 není jen soubor odborných, avšak nesouvisejících přednášek. Jedná se o kvalitní s komplexní celoroční vzdělávání, ze kterého budete čerpat ještě dlouho poté.

Co získáte:

  • Každý účastník získá virtuální kurz, který může shlédnout ještě před začátkem akce, aby na ni mohl přijít dobře připraven a odnést si z ní maximum.
  • Novinkou pro letošní rok je tištěná příručka, kterou doručíme před setkáním každému účastníkovi a která obsahuje články, cvičení, tipy, přepisy rozhovorů a další formáty.
  • Business Brunche se lze zúčastnit online z pohodlí vašich domovů či kanceláří. Pokud vám termín nevyhovuje, máte možnost se na záznam kdykoliv podívat zpětně.
  • Po skončení akce obdrží každý účastník doplňkové materiály, které konkrétní téma dále rozvíjí a pomáhají převést nově nabité vědomosti z teorie do praxe.

Business Brunch 2022 – Motivace jinak

Vybraný termín:

22.11.2022  Praha
09:00 – 11:00 hod.

Cena
2 490 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a čtyři ? Součet zapište číslicemi.