Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Business Brunch 2022 – Change management

Kurzem Vás provede PhDr. František Hroník

Ředitel společnosti Motiv P a odborný garant kvality jejích rozvojových a poradenských programů. Zkušený psycholog, lektor a kouč. Autor odborných…

Základní info

Proč měnit něco, co funguje? I když něco nyní funguje, neznamená to, že to takhle bude fungovat věčně. Změna ale někdy není úplně snadná a nenastane sama od sebe. Tématem druhého letošního brunche bude právě řízení změny. Dozvíte se nejen jak změnu naplánovat, ale také jak ji správně komunikovat a tím i co nejvíce usnadnit její přijetí.

Někdy se může zdát, že nejnáročnější a nejdůležitější částí změny je tvorba vize. Tedy znalost toho, kam míříme a čeho se snažíme změnou docílit. My si ale myslíme, že je stejně tak důležité zaměřit se na tady a teď a věnovat pozornost především nejbližším krokům a provádět je s respektem k samotné vizi

Business Brunch® 2022 není jen soubor odborných, avšak nesouvisejících přednášek. Jedná se o kvalitní s komplexní celoroční vzdělávání, ze kterého budete čerpat ještě dlouho poté.

Co získáte:

  • Každý účastník získá virtuální kurz, který může shlédnout ještě před začátkem akce, aby na ni mohl přijít dobře připraven a odnést si z ní maximum.
  • Novinkou pro letošní rok je tištěná příručka, kterou doručíme před setkáním každému účastníkovi a která obsahuje články, cvičení, tipy, přepisy rozhovorů a další formáty.
  • Business Brunche se lze zúčastnit online z pohodlí vašich domovů či kanceláří. Pokud vám termín nevyhovuje, máte možnost se na záznam kdykoliv podívat zpětně.
  • Po skončení akce obdrží každý účastník doplňkové materiály, které konkrétní téma dále rozvíjí a pomáhají převést nově nabité vědomosti z teorie do praxe.

Business Brunch 2022 – Change management

Vybraný termín:

25.5.2022  Online
09:00 – 12:00 hod.

Cena
2 490 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je osm a dvě ? Součet zapište číslicemi.