Business Analysis Basics

Základní info

Popis kurzu

Tento komplexní 3-denní kurz je založen na nejnovější verzi IIBA BABOK international Business Analysis standard. Školení vám umožní pochopit roli Business Analytika v rámci celého projektového cyklu - od shromáždění požadavků, přes návrh řešení, implementaci a převedení řešení do produktivního provozu.

Business Analysis Basics provides a sound foundation in business analysis concepts and lays the groundwork for future, advanced studies. This course will equip a participant with the practical skills required to succeed and grow in the business analyst role, effectively communicate requirements to the technical team before solutions are designed and implemented, and create key deliverable documents. Price of exam is not included in the price of the course.

Určeno pro

Kurz je určen pro Business Analytiky a další IT profesionály, jako jsou Project Manažeři, Steakholdery a pro další role, které se podílí na realizaci projektů.

Obsah kurzu

Seznámení s mezinárodními standardy v Business Analýze. Představení postupů pro shromáždění požadavků Business procesů a potřeb uživatelů. Předání těchto požadavků do týmů vývojářů a jejich řízení v rámci implementace včetně návazných změn.

Studijní materiály

V angličtině

Business Analysis Basics

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a pět ? Součet zapište číslicemi.